Yazdır

ELZ SAĞLIK YATIRIM A.Ş.

ÇSED Halkın bilgilendirilmesi toplantı daveti

Kurumun Diğer İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri
BİK İlan No : ILN00525002
Şehir : Elazığ
Yayınlandığı Gazeteler

GÜN IŞIĞI 06.01.2017
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZEL BİLGİLERİ Tebligat İlanı Nedir?
Toplantı Tarihi : 20.01.2017 14:00
Tebligat Konusu : Elazığ Entegre Sağlık Kampusu Projesi'ne ait Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirmesi
Tebligat Muhatabı : Bölge Halkı ve Kamuoyu
HATA BİLDİR TAKİP ET
İlan Metni

ELAZIĞ ENTEGRE SAĞLIK KAMPÜSÜ PROJESİ GÖRÜŞ VE ÖNERİ BİLDİRMEYE DAVET


ELZ Sağlık Yatırım A.Ş. tarafından Kamu Özel Ortaklığı modeli ile gerçekleştirilmesi planlanan Elazığ Entegre Sağlık Kampusu Projesi'ne ait Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirmesi (ÇSED) çalışması tamamlanmıştır.

ELC Group Müşavirlik ve Mühendislik A.Ş. tarafından hazırlanmış olan Taslak ÇSED Raporu Proje'nin tarifi, olası etkileri ve önerilen etki azaltma önlemleri hakkında bilgiler sunmaktadır. Taslak ÇSED Raporu ve diğer ilgili dokümanlara Proje'nin internet adresinden ulaşılabilmektedir:
http://www.pppelazighastanesi.com/

Taslak ÇSED Raporu ve diğer dokümanlarla ilgili halkımızı görüş ve önerilerini bildirmeye davet ediyoruz. Görüş ve önerilerinizin 06.02.2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen iletişim kanalları ile tarafımıza iletilmesini rica ederiz.

Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü Projesi ELZ Sağlık Yatırım A.Ş.
Refik Belendir Sok. No: 110/3 Yukarı Ayrancı-ANKARA Tel: 0312 441 31 41 Fax: 0312 442 59 48 E-posta: info@rsy.com.tr
Tüm halkımıza saygılarımızla duyurulur. ELZ Sağlık Yatırım A.Ş.

ELAZIĞ ENTEGRE SAĞLIK KAMPUSU PROJESİ ÇEVRESEL VE SOSYAL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ HALKIN DİLGİLENDİRİLMESİ TOPLANTISINA DAVET
ELZ Sağlık Yatırım A.Ş. tarafından Kamu Özel Ortaklığı modeli ile gerçekleştirilmesi planlanan Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'ne ait yürütülen uluslararası Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirmesi (ÇSED) çalışması tamamlanmıştır.
ELC Group Müşavirlik ve Mühendislik A.Ş. tarafından hazırlanmış olan Taslak ÇSED Raporu Proje'nin tarifi, olası etkileri ve önerilen etki azaltma önlemleri hakkında bilgiler sunmaktadır. ÇSED çalışmaları ve sonuçları ile ilgili halkı bilgilendirmek, halkın görüş ve önerilerini almak üzere aşağıda detayları verilen "Halkın Bilgilendirilmesi Toplantısı" düzenlenecektir.
Taslak ÇSED Raporu ve diğer ilgili dokümanlara Proje'nin internet adresinden ulaşılabilmektedir:
http://www.pppelazighastanesi.com/
Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü Projesi; 888 yatak kapasiteli Ana Hastane ve 150 yatak kapasiteli Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi olmak üzere toplam 1.038 yatak kapasiteli iki farklı hastane ve 60 üniteli Ağız ve Diş Kliniğinden oluşmaktadır. Ana Hastane kapsamında 493 yatak kapasiteli Genel Hastane, 299 yatak kapasiteli Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ve 96 yatak kapasiteli Psikiyatri Hastanesi bulunmaktadır. ELZ Sağlık Yatırım A.Ş., 28 yıllık bir imtiyaz hakkı süresince Projenin detaylı tasarımı, inşaatı, donatımı, finansmanı ve bakımından sorumlu olacak; tıbbi hizmetlerin verilmesi T.C. Sağlık Bakanlığı'nın sorumluluğunda olacaktır. 28 yıllık imtiyaz hakkı süresinin sonunda Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü T.C. Sağlık Bakanlığı'na devredilecektir.


Toplantı Tarihi: 20 Ocak 2017 Toplantı Saati: 14:00
Toplantı Yeri : Elazığ Halk Sağlığı Toplantı Salonu,
Cumhuriyet Mahallesi General Hulusi Sayın Cad. No:6, ELAZIĞ
Tüm halkımıza saygılarımızla duyurulur. ELZ Sağlık Yatırım A.Ş.
Görüş ve önerilerinizi aşağıda belirtilen iletişim kanalları ile tarafımıza iletebilirsiniz:


Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü Projesi ELZ Sağlık Yatırım A.Ş. Refik Belendir Sok. No: 110/3 Yukarı Ayrancı-ANKARA Tel: 0312 441 31 41 | Fax: 0312 442 59 48 E-posta: info@rsy.com.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR