KAHRAMANMARAŞ 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Tapusuz taşınmaz tescili

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00453649
Şehir : Kahramanmaraş
Yayınlandığı Gazeteler

KAHRAMANMARAŞ''TA BUGÜN 17.10.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2016/255 esas
Tebligat Konusu
:
Tapu tescil
Tebligat Muhatabı
:
Kamuoyu

4721 Sayılı Türk Medeni Kanunu (Eşya Hukuku)nun 713, 1019. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.KAHRAMANMARAŞ 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN


Davacı , MAHMUT OLĞAR ile Davalı . KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHÎR BELEDİYE BAŞKANLIĞI arasında mahkememizde görülmekte olan Tapusuz Taşınmaz Tescili (Kişilerce Açılan) davası nedeniyle;
K.Maraş ili Dulkadiroğlu ilçesi Fituşağı Mahallesi Yeniyurt mevkiinde olup doğusu: 146 ada 1 parsel numaralı taşınmazı. batısı:Kuru dere kuzeyi: 146 ada 1 parsel numaralı taşınmazı, güneyi: yol ilerisi alanı ve 146 ada 1 namaralı parsel kısmende kuru dere ile çevrili olan dava konusu taşınmazı davacı Mustafa ve Haney oğlu, 1970 doğumlu Mahmut OLGAR bu yerde 45-50 yılı aşkın seneden bu yana zilyet ve tasarruflarında olduğunu belirterek adına tesciline karar verilmesini talep etmiştir.
Dava edilen yer hakkında herhangi bir hak iddia edenlerin var ise son ilan tarihinden itibaren 3 ay içinde Mahkememizin 2016/255 esas sayılı dava dosyasına itiraz etmeleri hususu yasa gereği ilan olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR