TERME (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU

Dava dilekçesi ilanen tebliği

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00558149
Şehir : Samsun
Yayınlandığı Gazeteler

ŞOK 13.03.2017
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2016/616 Esas
Tebligat Konusu
:
Ortaklığın Giderilmesi davası
Tebligat Muhatabı
:
Zeki Keleş, İsa Şahin, Hamit Şahin, Yakup Şahin, Muradiye Şahin, Fatma Kuru, Ayşe Şahin, Firdes Altın, Ekrem Şahin, Emine Soydemirci, Mehmet Şen Soydemirci

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İ L A N
T.C.
TERME SULH HUKUK MAHKEMESİ
ESAS NO : 2016/616 Esas

Davacı Trabzon Hal Birlik Petrol Ür. İnş. Hiz. A.Ş'nin davalılar Zeki Keleş, İsa Şahin, Hamit Şahin, Yakup Şahin, Muradiye Şahin, Fatma Kuru, Ayşe Şahin, Firdes Altın, Ekrem Şahin, Emine Soydemirci, Mehmet Şen Soydemirci aleyhine Samsun İli Terme İlçesi Söğütlü Mahallesi Yeniyol Mevkii 104 ada 19 parselde kayıtlı taşınmaz için Ortaklığın Giderilmesi (Paylı Mülkiyette) davası açtığı, davalı Şaban ve Ayşe kızı 01/01/1953 doğumlu ********** T.C kimlik numaralı Muradiye ŞAHİN'e, davalı Şükrü oğlu 1952 doğumlu Mehmet Şen SOYDEMİRCİ'ye, davalı Hamit kızı 1955 doğumlu Emine SOYDEMİRCİ'ye dava dilekçesinin tebliğ edilemediği,tüm araştırmalara rağmen adresleri tespit edilemediğinden davetiyenin ilan yolu ile tebliğine karar verilmiş olmakla;İlanın gazetede yayınlanmasından itibaren iki haftalık süre içinde HMK 128. maddede sayılan içeriğe uygun ve davacı sayısından bir fazla sayıdaki dilekçe ile 11,00 TL davetiye gideri ile varsa tanık dahil tüm delillerinizi mahkememize sunabileceğiniz, tanık bildirmeniz halinde her bir tanığın beyanının tespiti için delil avansı yatırmanız gerektiği, aksi takdirde cevap vermekten, ilk itirazda bulunmaktan ve delil bildirmekten vazgeçmiş sayılacağınız hususu dava dilekçesi yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR