KAHRAMANMARAŞ 2. AİLE MAHKEMESİ

Aile konutu şerhi konulması dava tebliği

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00493087
Şehir : Kahramanmaraş
Yayınlandığı Gazeteler

ŞOK 26.11.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2016/3
Tebligat Konusu
:
Boşanma
Tebligat Muhatabı
:
JAKKO PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET AŞ
Duruşma Tarihi
:
22.02.2017 09:00

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni


T.C. KAHRAMANMARAŞ 1. AİLE MAHKEMESİNDEN

ESAS NO : 2016/3

Davacı Fatma AHRAZ vekilince davalılar Kemal AHRAZ ve Jakko Plastik San ve Dış.Tic A.Ş. aleyhine ikame edilen AİLE KONUTU ŞERHİ KONULMASI davasının yapılan yargılaması sırasında verilen ara kararı uyarınca.


Davacı vekili dava dilekçesinde, Dava konusu olan K.Maraş ili merkez Dulkadiroğlu mahallesi 304 ada 85 parselde bulunan taşınmaz üzerine AÎLE KONUTU ŞERHİ KONULMASINA karar verilmesini talep ve dava etmiştir.


Dosyamız davalısı olan İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğünde 596440-0 sicil no da kayıtlı bulunan ve Defne sok Flora Residance apt. No 1/365 Küçükbakkalköy -Ataşehir İSTANBUL ADRESİNDE BULUNAN JAKKO PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET AŞ nin yapılan tüm aramalara rağmen adresi tesbit edilemediğinden davalıya ön inceleme duruşma gününün ilanen tebliğine karar verilmiş olup davalı şirketin ön inceleme duruşma günü olan 22.2.2017 günü saat 9.20 de mahkememiz duruşma salonuna hazır bulunması veya kendisini bir vekille temsil etmesi aksi takdirde ön inceleme duruşmasına yokluğunda devam olunacağı hususu ihtaren tebliğ olunacağı hususunda iş bu ön inceleme duruşma gününün davalı şirkete tebliğ edilmiş sayılacağı hususu ilan olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR