Yazdır

KAHRAMANMARAŞ 2. AİLE MAHKEMESİ

Aile konutu şerhi konulması dava tebliği

Kurumun Diğer İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri
BİK İlan No : ILN00452949
Şehir : Kahramanmaraş
Yayınlandığı Gazeteler

ŞOK 18.10.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZEL BİLGİLERİ Tebligat İlanı Nedir?
Tebligat Konusu : AİLE KONUTU ŞERHİ KONULMASI
Tebligat Muhatabı : Davalı
Dosya Numarası : 2016/3
HATA BİLDİR TAKİP ET
İlan Metni

İLAN
T.C. KAHRAMANMARAŞ 2. AİLE MAHKEMESİNDEN
ESAS NO : 2016/3


Davacı Fatma AHRAZ vekilince davalılar Kemal AHRAZ ve Jakko Plastik San ve Dişi Tic A. Ş aleyhine ikame edilen AİLE KONUTU ŞERHİ KONULMASI davasının yapılan yargılaması sırasında verilen ara kararı uyarınca.
Davacı vekili dava dilekçesinde. Dava konusu olan K.Maraş ili merkez Dulkadiroğlu mahallesi 304 ada 85 parselde bulunan taşınmaz üzerine AİLE KONUTU ŞERHİ KONULMASINA karar verilmesini talep ve dava etmiştir.
Dosyamız davalısı olan İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğünde 596440-0 sicil no da kayıtlı bulunan ve Defne sok Flora Residance apt. No 1/365 Küçükbakkalköy -Ataşehir İSTANBUL ADRESİNDE BULUNAN JAKKO PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET AŞ nin yapılan tüm aramalara rağmen adresi tesbit edilemediğinden davalıya yukarıda özeti yazılı dava dilekçesinin ilanen tebliğine karar verilmiş olup yukarıda özeti yazılı dava dilekçesi ile 6100 Sayılı HMK nun 122. Mad. Gereğince " iş bu davetiyenin tebilğinden itibaren 2 haftalık yasal süre içinde varsa davaya karşı itiraz, delil ve belgeleriniz ile varsa tanık listenizi mahkememiz dosyasına sunmanız aksi takdirde dava dilekçesinde ileri sürülen hususları inkar etmiş sayılacağınız " hususuna ilişkin meşruhatlı - davetiye içeriğinin iş bu ilan özetinin gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 8. Gün davalı şirkete tebliğ edilmiş sayılacağı hususu ilan olunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR