KTO-KARATAY ÜNİV. REKT.

Öğretim üyesi alınacaktır (Yrd. Doç.)

Kurum Hakkında

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00526377
Şehir : Konya / Karatay
Yayınlandığı Gazeteler

SABAH 11.01.2017
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
1
Aranılan Nitelik ve Unvan
:
Yardımcı Doçent
İlgili Yönetmelik
:
2547 Sayılı Kanunun İlgili Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği
Özel Şartlar
:
Elektrik Elektronik Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak. Elektromanyetik, Mikrodalga Anten Tasarımı, Grafen Anten Tasarımı, Yapay Sinir Ağları ile Malzeme Karakterizasyonu alanlarında çalışmaları bulunmak.
Son başvuru Tarihi
:
26.01.2017 10:00

Yükseköğretim Kurumu Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (4) (14) (17). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemize 2547 Sayılı Kanunun İlgili Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıdaki tabloda belirtilen Yüksekokul ve Bölüme tam zamanlı öğretim üyesi alınacaktır.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık fotoğraf, YÖK formatlı güncel özgeçmişi, nüfus cüzdanı sureti, vukuatlı nüfus kayıt örneği, askerlik durumunu gösteren belge örneği, Lisans Belgesinin Onaylı örneği, Yüksek Lisans Belgesinin Onaylı örneği, Doktora Belgesinin Onaylı örneği, yurtdışı mezuniyeti için denklik belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınları, verdiği dersleri ve yönettiği doktora çalışmalarını kapsayan altı (4) takım dosya ile Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Başvurular şahsen veya posta yolu ile KTO Karatay Üniversitesi İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü Akabe Mah. Alaaddin Kap Cad. No: 130 Karatay/KONYA adresine yapılacaktır. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Eksik belgeli ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Duyurulur.

İlk Başvuru Tarihi : 11.01.2017

Son Başvuru Tarihi : 26.01.2017

BİRİM

BÖLÜM/ALAN

ÜNVANI

SAYISI

ARANAN ŞARTLAR

Mühendislik Fakültesi

Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü

Yrd. Doç. Dr.

1

Elektrik Elektronik Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak. Elektromanyetik, Mikrodalga Anten Tasarımı, Grafen Anten Tasarımı, Yapay Sinir Ağları ile Malzeme Karakterizasyonu alanlarında çalışmaları bulunmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR