AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Öğretim üyesi alınacaktır

Kurum Hakkında

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00679571
Şehir : Amasya / Merkez
Yayınlandığı Gazeteler

HÜRRİYET 16.10.2017
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
12
Aranılan Nitelik ve Unvan
:
Profesör ve Yrd. Doç.

Yükseköğretim Kurumu Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği 4., 14. ve 17. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 23. ve 26. maddeleri, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.
İlanımıza http://www.amasya.edu.tr adresinden ulaşılabilir.
BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALI / PROGRAM
ÜNVANI
DERECE ADET


AÇIKLAMALAR
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Kalp ve Damar Cerrahisi ABD Profesör 1 1 Abdominal Aort Anevrizma Cerrahisi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi ABD Yrd. Doç. 1 1 Tiroid kanserleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Acil Tıp ABD Yrd. Doç. 1 1 Madde bağımlılığı üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri İç Hastalıkları ABD Yrd. Doç. 1 1 Nefroloji yan dal uzmanlığı olup akut böbrek yetersizliği üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Eğitim Fakültesi Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Sosyal Bilgiler Eğitimi ABD Yrd. Doç. 1 1 Sosyal Bilgiler Öğretmenliği lisans mezunu olup, Atatürk dönemindeki eğitim üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Okul Öncesi Eğitimi ABD Yrd. Doç. 1 1 Okul Öncesi eğitiminde Geometri kavramlarının gelişimi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme ABD Yrd. Doç. 5 1 Ölçme ve Değerlendirme alanında doktora yapmış olup, kayıp veri ve sınıflama geçerliliği üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Amasya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Lojistik Pr. Yrd. Doç. 1 1 Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Kamu Yönetimi alanında yapmış olup, yükseköğretim kurumlarında ders verme tecrübesine sahip olmak.
Sabuncuoğlu Şerefeddin SHMYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Pr. Yrd. Doç. 1 1 Yüksek Lisans ve Doktorasını Tıbbi Biyokimya alanında yapmış olup, yüksek kolesterollü diyetin damar sertliğindeki rolü üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Suluova Meslek Yüksekokulu Gıda İşleme Gıda Teknolojisi Pr. Yrd. Doç. 1 1 Çikolata üretimi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Suluova Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bitki Koruma Pr. Yrd. Doç. 1 1 Soğan hastalıkları üzerine çalışmalar yapmak olmak.
Yabancı Diller Yüksekokulu Mütercim Tercümanlık Mütercim Tercümanlık (İngilizce) Yrd. Doç. 3 1 Çeviri Bilimi alanında doktora yapmış olup, Çeviri Eğitimi üzerine çalışmalar yapmış olmak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR