Yazdır

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Öğretim üyesi alımı (Yrd. Doçent)

Kurumun Diğer İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri
BİK İlan No : ILN00491883
Şehir : İstanbul / Üsküdar
Yayınlandığı Gazeteler

SABAH 23.11.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
PERSONEL ALIMI İLANI ÖZEL BİLGİLERİ Personel İlanı Nedir?
İlgili Yönetmelik : 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği
Eleman Sayısı : 1
HATA BİLDİR TAKİP ET  PAYLAŞ
İlan Metni

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişlerini, noter tasdikli Doktora belgelerini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 4 takım dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Rektörlüğümüze bizzat başvurmaları gerekmektedir.

İlanla ilgili ayrıntılı bilgilere Üniversitemizin http://www.sbu.edu.tr/ adresinden veya 0216 346 36 38 numaralı telefondan ulaşılabilir.

NOT: Üniversitemiz kadrolarına atanan Öğretim Üyeleri Üniversitemizin ihtiyaçları doğrultusunda Rektörlüğümüzce uygun görülen yurt içi ve yurt dışı birimlerimizde iki yıl süreyle görevlendirilebilir.

BİRİMİ

BÖLÜM / ANABİLİM DALI

UNVANI

AD.

DRC.

BAŞVURU KOŞULU

Rektörlük

Yabancı Diller Bölümü

Yrd. Doç. Dr.

1

5

İngiliz Dili ve Edebiyatı veya Amerikan Kültürü ve Edebiyatı veya İngilizce Mütercim-Tercümanlık veya İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dallarından herhangi birinden Doktora Yapmış Olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR