Yazdır

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİV. REKT. > PERSONEL D. BŞK.

Doçent ve yardımcı doçent alımı

Kurumun Diğer İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri
BİK İlan No : ILN00496691
Şehir : Bilecik
Yayınlandığı Gazeteler

SABAH 30.11.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
PERSONEL ALIMI İLANI ÖZEL BİLGİLERİ Personel İlanı Nedir?
İlgili Yönetmelik : 2547 Sayılı Yükseköğrenim Kanunu
Eleman Sayısı : 51
Personel/Öğrenci Alan Kurum : BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİV. REKT. > PERSONEL D. BŞK.
HATA BİLDİR TAKİP ET  PAYLAŞ
İlan Metni
T.C.
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
REKTÖRLÜĞÜ’NDEN
Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunun ilgili maddeleri gereğince Doçent ve Yardımcı Doçent alınacaktır. Adayların ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Doçentlerin Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçentlerin ilgili birime başvurmaları, adayların http://www.bilecik.edu.tr/Dosya/Arsiv/Yonergeler/Ogretim_Uyeligine_Atanma_ve_Yukseltilme_Yonergesi.pdf web adresinde mevcut başvuru koşullarını sağlıyor olmaları gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER:

Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların, www.bilecik.edu.tr adresinde bulunan müracaat formu, başvurdukları birim ve ana bilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, 2 (iki) adet fotoğraf, öğrenim belgeleri ile yayın listesi ve yayınları, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan belgeleri Doçent ve Yardımcı Doçentler 4 (dört) takım dosya.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.bilecik.edu.tr adresinden ulaşılabilir.
Not: Müracaatlar şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
İLGİLİ BİRİM DOÇENT Y.DOÇENT ARANAN ÖZEL ŞARTLAR
Derece Adet Derece Adet
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Matematik Bölümü Topoloji alanında doktora yapmış ve Manifoldlar üzerine çalışmaları olmak.
Topoloji Ana Bilim Dalı 3 1
Coğrafya Bölümü Fiziki Coğrafya alanında doktora yapmış, Buzul Jeomorfolojisi konularında çalışmaları olmak
Fiziki Coğrafya Ana Bilim Dalı 2 1
Beşeri ve Ekonomik Coğrafya Ana Bilim Dalı 2 1 Beşeri ve Ekonomik Coğrafya alanında doktora yapmış, turizm coğrafyası alanında çalışmaları olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
İktisat Bölümü İktisat alanında doktorasını yapmış, Uluslar arası iktisat ve iktisadi gelişmeler üzerine çalışmaları olmak.
İktisat Ana Bilim Dalı 3 1
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Makine ve İmalat Mühendisliği Bölümü
Makine ve İmalat Mühendisliği Ana Bilim Dalı 2 1 Makine Mühendisliğinde doçentliğini almış olmak, Hafif alaşımların işlenebilirliği konularında çalışmaları olmak.
Makine ve İmalat Mühendisliği Ana Bilim Dalı 1 1 Makine Mühendisliğinde doçentliğini almış olmak. Termodinamik ve yenilenebilir enerji teknolojileri konularında çalışmaları olmak.
Makine ve İmalat Mühendisliği Ana Bilim Dalı 3 1 Makine Mühendisliği Ana Bilim dalında doktora yapmış olmak, kırılma mekaniği alanında çalışmaları olmak.
İnşaat Mühendisliği Bölümü
İnşaat Mühendisliği Ana Bilim Dalı 3 1 İnşaat Mühendisliği Ana Bilim dalında doktora yapmış olmak, çelik yapılar üzerine çalışmaları olmak.
İnşaat Mühendisliği Ana Bilim Dalı 3 1 İnşaat Mühendisliğinde lisans, yüksek lisans ve doktora mezunu olmak, Beton üzerine çalışmalar yapmış olmak.
GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ
İç Mimarlık ve Çevre Tasarım Bölümü Peyzaj Mimarlığı Ana Bilim Dalında doktoralı, bahçelerde bitki tasarımı üzerine çalışmaları olmak.
İç Mimarlık ve Çevre Tasarım Ana Bilim Dalı 4 1
Resim Bölümü Resim Ana Sanat Dalında sanatta yeterlik sahibi olmak, vitray, eritme cam ve seramik rölyef çalışmaları olmak.
Resim Ana Sanat Dalı 4 1
SAĞLIK YÜKSEKOKULU
Hemşirelik Bölümü Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Ana Bilim dalında doktora yapmış ve hastanelerde en az 4 yıllık hemşirelik deneyimine sahip olmak.
Hemşirelik Ana Bilim Dalı 4 2
MESLEK YÜKSEKOKULU
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Maden Mühendisliği Ana Bilim dalında doktoralı, Mermer sanayi atıkları üzerine çalışmaları olmak.
Metalurji Ana Bilim Dalı 3 1
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR