UFUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Ufuk Üniversitesi 16 Öğretim Üyesi alacak

UFUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK790445
Şehir : Ankara
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
16
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
23.03.2020
Son başvuru Tarihi
:
06.04.2020

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Ufuk Üniversitesinden:

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Ufuk Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde öngörülen koşulları sağlamış olmak şartı ile (Aylık ve diğer hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olmak üzere devamlı statüde) öğretim üyesi alınacaktır.
Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların Fakülte/Bölüm/Anabilim Dalını belirtir bir dilekçe ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, özgeçmişlerini, öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan (Profesör için 6 takım, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi için 4 takım) dosyalarını vermeleri gerekmektedir.
1-Başvurular ilanın Resmi Gazetede yayımı tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Müdürlüğüne teslim edilecektir.
2-Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanımıza http://www.ufuk.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

FAKÜLTE BÖLÜM/ ANABİLİM DALI/
BİLİM DALI
KADRO ÜNVANI ADEDİ AÇIKLAMA

Tıp Fakültesi

Tıbbi Mikrobiyoloji

Profesör 1

Tıp Fakültesi mezunu olmak. Tıpta Uzmanlık Mevzuatına göre Tıbbi Mikrobiyoloji alanında uzmanlık belgesi almış olmak.

Dr. Öğr. Üyesi 1

Tıp Fakültesi mezunu olmak. Tıpta Uzmanlık Mevzuatına göre Tıbbi Mikrobiyoloji alanında uzmanlık belgesi almış olmak.

Nükleer Tıp

Profesör 1
Doç. Dr. 1
Dr. Öğr. Üyesi 1

İç Hastalıkları/ Hematoloji

Profesör 1
Doçent 1
Dr. Öğr.
Üyesi
1
Tıbbi Farmakoloji Dr. Öğr.
Üyesi
1
Göz Hastalıkları Profesör 1

Retina ve Üvea hastalıkları ve Vitreoretinal Cerrahi konularında deneyimli olup, RPE ve İPE transplantasyonu konusunda deneysel
çalışmalar yapmış olmak.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Profesör 1

Üretim ve Pazarlama alanında ‘‘ Türkiye’de küçük ve orta boy işletmeler sorunlar ve çözüm yolları, girişimcilik ve küreselleşme’’ alanlarında çalışma ve
yayın yapmış olmak.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Dr. Öğr. Üyesi 1

Üniversitelerin Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Bilişim Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olmak ve bu alanlarda tezli yüksek lisans ve doktora derecesine sahip olmak. Nesne tabanlı programlama, veri tabanı tasarımı ve yönetimi, işletim sistemleri, programlama dilleri, bilgi yönetimi, bilgi erişimi, insan bilgisayar etkileşimi, makine öğrenmesi, yapay zeka, bilgisayar ağları gibi alanlardan bir kaçında ders verebilir durumda olmak. İlgili alanlarda ulusal veya uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.

Hemşirelik Yüksekokulu

Hemşirelik Esasları Dr. Öğr. Üyesi 1

Doktora diploması ‘‘Hemşirelik Esasları’’ alanında olmak veya Hemşirelik alanında Doktora derecesine sahip olup, Doktora eğitimi sırasında aldığı dersleri gösteren transkript ’in içeriğinde ‘‘Hemşire Esasları’’ temel dersleri bulunmak.

İç Hastalıkları Hemşireliği Dr. Öğr. Üyesi 1

Doktora diploması ‘‘İç Hastalıkları Hemşireliği’’ alanında olmak veya Hemşirelik alanında Doktora derecesine sahip olup, Doktora eğitimi sırasında aldığı dersleri gösteren transkript ’in içeriğinde ‘‘İç Hastalıkları Hemşireliği’’
temel dersleri bulunmak.

Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği Dr. Öğr. Üyesi 1

Doktora diploması ‘‘Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği’’ alanında olmak veya Hemşirelik alanında Doktora derecesine sahip olup, Doktora eğitimi sırasında aldığı dersleri gösteren transkript’in içeriğinde ‘‘Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği’’ temel dersleri bulunmak.

Halk Sağlığı Hemşireliği Dr. Öğr. Üyesi 1

Doktora diploması ‘‘Halk Sağlığı Hemşireliği’’ alanında olmak veya Hemşirelik alanında Doktora derecesine sahip olup, Doktora eğitimi sırasında aldığı dersleri gösteren transkript ’in içeriğinde ‘‘Halk Sağlığı Hemşireliği’’
temel dersleri bulunmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR