ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Özyeğin Üniversitesi 6 Öğretim Üyesi alıyor

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK812661
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
6
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
01.07.2020
Son başvuru Tarihi
:
16.07.2020

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Özyeğin Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemize, 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği" hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak öğretim üyesi alınacaktır.

İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Öğretim Üyeleri kadrolarına başvuracakların; bölümü belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (Doktor Öğretim Üyesi başvurusu için 3 takım, Profesör ve Doçent başvuruları için 5 takım) vermeleri gerekmektedir.
Başvurular posta ve e-posta yoluyla yapılır. Posta yoluyla gönderilecek belgelerin bir örneğinin aşağıdaki e-posta adresine de iletilmesi önemle rica olunur.
Profesör ve Doçent başvuruları için posta adresi: Özyeğin Üniversitesi YÖK İlişkileri Koordinatörlüğü Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mah. Orman Sok. 34794 Çekmeköy - İSTANBUL
Doktor Öğretim Üyesi başvuruları için posta adresi: Özyeğin Üniversitesi (ilgili fakülte veya yüksekokul) Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mah. Orman Sok. 34794 Çekmeköy - İSTANBUL
E-posta adresi: (ik@ozyegin.edu.tr) Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz.
Duyuru Başlangıç Tarihi : 01.07.2020
Son Başvuru Tarihi : 16.07.2020

Duyurulur

Fakülte Bölüm Prof. Doçent Doktor
Öğretim Üyesi
Açıklama
İşletme Fakültesi İşletme 1 Doktorasını İşletme disiplini altında Pazarlama alanında yapmış olmak. Satış ve Satış Gücü Yönetimi, Hizmet Pazarlaması, Pazar Odaklı Stratejiler ve Çok Düzeyli Veri Analizi ve Modelleme Yöntemleri konularında uzmanlaşmış olmak. Disiplinler arası yetkiliğini uluslararası dergilerde yayınlanmış çalışmaları ve almış olduğu uluslararası atıflarla gösterebilmek.
Mimarlık ve
Tasarım Fakültesi
İletişim Tasarımı 1 Sosyoloji lisans, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Yüksek Lisans; Tasarım, Teknoloji ve Toplum doktora programı mezunu olmak.
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği 1 Doğal dil işleme ve yapay öğrenme konularında çalışmış olmak. Bu konularda destekli araştırma projeleri yürütmüş olmak. Uluslararası konferanslarda sunumları, doğal dil işleme ve yapay öğrenme alanlarında bilimsel dergilerde çalışmaları ve atıfları bulunmak
Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler 1 Doktorasını yurt dışından almış, Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi alanında, özellikle Türk Dış Politikası ve Rusya çalışmaları hakkında uzmanlaşmış, güçlü bir yayın ve proje geçmişine sahip, İngilizce ders verebilecek ve SSCI endeksli uluslararası hakemli dergilerde yayınları bulunan adaylar başvurabilir.
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gastronomi ve Mutfak Sanatları 1 Doktora çalışmasını Gastronomi bağlamında, Beslenme ve Diyetetik alanında yapmış (tercihen yurt dışında) ve doçentlik unvanını Beslenme ve Diyetetik alanında almış olmak.
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gastronomi ve Mutfak Sanatları 1 Doktora çalışmasını Gastronomi bağlamında, Beslenme ve Diyetetik alanında (tercihen yurt dışında) yapmış olmak (Yurt dışından alınan doktora derecesinin denkliğinin alınmış olması gerekmektedir).

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR