MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Muş Alparslan Üniversitesi 9 Öğretim Görevlisi alacak

MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK687865
Şehir : Muş
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
9
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
16.09.2019
Son başvuru Tarihi
:
30.09.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunun ilgili maddeleri ile 09 Kasım 2018 tarihli ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili hükümleri uyarınca Öğretim Görevlisi alınacaktır.

Detaylı bilgi Üniversitemizin www.alparslan.edu.tr adresinde mevcuttur. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

İLAN NO BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI/PROGRAM KADRO UNVANI KADRO DERECE KADRO ADEDİ İLANDA ARANAN ÖZEL ŞARTLAR
1 Teknik Bilimler MYO Tasarım Grafik Öğr. Gör. (Ders Verecek) 6 1 Grafik Tasarım lisans mezunu olmak. Grafik Tasarımı veya Sanat ve Tasarım alanında yüksek lisans yapmış olmak.
2 Sosyal Bilimler MYO Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Radyo ve Televizyon Öğr. Gör. (Ders Verecek) 6 1 Radyo, Televizyon ve Sinema lisans mezunu olmak. İletişim Bilimleri alanında yüksek lisans yapmış olmak. Yüksek lisans mezuniyetinden sonra belgelendirmek kaydıyla alanında en az 3 yıl tecrübeli olmak.
3 Malazgirt MYO Yönetim ve Organizasyon Lojistik Öğr. Gör. (Ders Verecek) 7 1 Lojistik Yönetimi veya Uluslararası Ticaret ve Lojistik lisans mezunu olmak. Belirtilen alanlarında birinde yüksek lisans yapmış olmak.
4 Varto MYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikleri İlk ve Acil Yardım Öğr. Gör. (Ders Verecek) 6 1 Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu lisans mezunu olmak. Belirtilen alanlarında birinde yüksek lisans yapmış olmak.
5 Sağlık Hizmetleri MYO Terapi ve Rehabilitasyon Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon Öğr. Gör. (Ders Verecek) 6 1 Hemşirelik lisans mezunu olmak. Psikiyatri Hemşireliği alanında yüksek lisans yapmış olmak.
6 Sağlık Hizmetleri MYO Terapi ve Rehabilitasyon Fizyoterapi Öğr. Gör. (Ders Verecek) 6 2 Fizik Tedavi ve Rehabilistasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilistasyon lisans mezunu olmak. Belirtilen alanların birinde yüksek lisans yapmış olmak.
7 Bulanık MYO Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Acil Durum ve Afet Yönetimi Öğr. Gör. (Ders Verecek) 7 1 Acil Yardım ve Afet Yönetimi lisans mezunu olmak. Aynı alanda yüksek lisans yapmış olmak.
8 Bulanık MYO Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Sosyal Hizmetler Öğr. Gör. (Ders Verecek) 7 1 Sosyal Hizmetler lisans mezunu olmak. Aynı alanda yüksek lisans yapmış olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR