MUNZUR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Munzur Üniversitesi 18 Öğretim Üyesi alıyor

MUNZUR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK707899
Şehir : Tunceli
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
18
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
01.11.2019
Son başvuru Tarihi
:
15.11.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Munzur Üniversitesi Rektörlüğünden

İlan Tarihi : 01.11.2019
Son Başvuru Tarihi : 15.11.2019

Üniversitemizin ilgili birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Profesör Kadroları İçin Gerekli Belgeler
1 - Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora) ve Doçentlik Belgesi (yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, 2 adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosya ile Personel Daire Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

Doçent Kadroları İçin Gerekli Belgeler
1 - Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora) ve Doçentlik Belgesi (yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, 2 adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile Personel Daire Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi Kadroları İçin Gerekli Belgeler
1 - Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora, yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, 2 adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile ilgili birimlere müracaat etmeleri gerekmektedir.

Notlar
1 -Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Başvuru Adresi ve İletişim
Munzur Üniversitesi
Aktuluk Mahallesi Üniversite Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ
Tel: 0428 213 17 94

Birimi/Bölümü Anabilim Dalı/ Anasanat Dalı/Program Unvan Adet Drc İlan Şartı
Pertek Sakine Genç Meslek Yüksekokulu/ Veterinerlik Bölümü Laborant ve Veteriner Sağlık Programı Profesör 1 1 Veteriner Hekimlik veya Su Ürünleri alanında Doçentlik Belgesi almış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/ Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi Anabilim Dalı Profesör 1 1 Yönetim ve Strateji Bilim alanında Doçentlik Belgesi almış olmak.
Güzel Sanatlar Fakültesi/ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Gastronomi ve Mutfak Sanatları Anabilim Dalı Profesör 1 1 Gıda Kimyası ve Gıda Toksikolojisi alanında çalışmalar yapmış olmak.
Tunceli Meslek Yüksekokulu/ Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Programı Doçent 1 3 Tıbbi Mikrobiyoloji veya Biyoloji Bilim alanında Doçentlik Belgesi almış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı Doçent 1 2 Siyaset Bilimi alanında Doçentlik Belgesi almış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı Doçent 1 2 Çevre sorunları alanında çalışmaları olmak.
Mühendislik Fakültesi/Makina Mühendisliği Bölümü Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalı Doçent 1 2 Makine Teorisi ve Dinamiği Anabilim Dalında veya Malzeme Mühendisliği alanında Doçentlik Belgesi almış olmak.
Güzel Sanatlar Fakültesi/ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Gastronomi ve Mutfak Sanatları Anabilim Dalı Doktor Öğretim Üyesi 1 3 Gıda Mühendisliği lisans mezunu olup, Gıda Mühendisliği alanında Doktora yapmış olmak.
Güzel Sanatlar Fakültesi/ Resim Bölümü Resim Anasanat Dalı Doktor Öğretim Üyesi 1 5 Resim alanında Sanatta Yeterlilik almış olmak.
Tunceli Meslek Yüksekokulu/ Gıda İşleme Bölümü Gıda Teknolojisi Programı Doktor Öğretim Üyesi 1 3 Gıda Teknolojisi alanında Doktora yapmış olmak.
Tunceli Meslek Yüksekokulu/ Gıda İşleme Bölümü Gıda Teknolojisi Programı Doktor Öğretim Üyesi 1 3 Gıda Teknolojisi konusunda çalışmaları olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/ Uluslararası İlişkiler Bölümü Devletler Hukuku Anabilim Dalı Doktor Öğretim Üyesi 1 3 Uluslararası İlişkiler Bölümü Lisans mezunu olmak ve Devletler Hukuku veya Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak.
Çemişgezek Meslek Yüksekokulu/ Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bankacılık ve Sigortacılık Programı Doktor Öğretim Üyesi 1 4 Bankacılık, Sigortacılık veya Matematik Eğitimi alanında Doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi/ Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi Anabilim Dalı Doktor Öğretim Üyesi 1 4 Çocuk Gelişimi veya Okul Öncesi Eğitimi alanında Doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi/ Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi Anabilim Dalı Doktor Öğretim Üyesi 1 3 Çocuk Gelişimi veya Eğitim Bilimleri alanında Doktora yapmış olmak.
Spor Bilimleri Fakültesi/ Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği Anabilim Dalı Doktor Öğretim Üyesi 1 3 Spor Yöneticiliği veya Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak.
Spor Bilimleri Fakültesi/ Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği Anabilim Dalı Doktor Öğretim Üyesi 1 3 Spor Yöneticiliği veya Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak.
Tunceli Meslek Yüksekokulu/ Yönetim ve Organizasyon Bölümü İşletme Yönetimi Programı Doktor Öğretim Üyesi 1 4 Matematik alanında Doktora yapmış olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR