KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

KTO Karatay Üniversitesi 2 Öğretim Üyesi alıyor

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK772996
Şehir : Konya
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
2
Aranılan Nitelik ve Unvan
:
Prof. Dr.
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
17.02.2020
Son başvuru Tarihi
:
03.03.2020

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğünden

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI


Üniversitemize 2547 Sayılı Kanun’un İlgili Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıdaki tabloda belirtilen Fakülte ve Bölüme/Anabilim Dalı tam zamanlı öğretim üyesi alınacaktır.

Profesör kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık fotoğraf, YÖK formatlı güncel özgeçmişi, nüfus cüzdanı sureti, askerlik durumunu gösteren belge örneği, Doktora Belgesinin Onaylı örneği, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Profesörlük Belgesinin Onaylı örneği, yayın listesi, yüksek lisans ve doktora tezleri, bilimsel çalışma ve yayınları, verdiği dersleri ve yönettiği doktora çalışmalarını kapsayan (onaylı tüm mezuniyet diplomaları dahil) altı (6) takım dosya ile Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Başvurular şahsen veya posta yolu ile KTO Karatay Üniversitesi İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü Akabe Mah. Alaaddin Kap Cad. No: 130 Karatay/KONYA adresine yapılacaktır. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Eksik belgeli ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Duyurulur.

İlk Başvuru Tarihi : 17.02.2020
Son Başvuru Tarihi : 03.03.2020

BİRİM BÖLÜM/
ALAN
ÜNVANI SAYISI

ARANAN ŞARTLAR

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu

Hemşirelik Bölümü

Prof. Dr.

1

Genel Cerrahi (Tıp) alanında Doktora ve Doçentliğini almış olmak, Cerrahi Onkoloji alanında tecrübe sahibi olmak. Kolorektal Cerrahi alanında çalışmaları olmak.

Beslenme ve Diyetetik Bölümü Prof. Dr. 1

Gıda Bilimi alanında Doktorasını yapmış olmak, Doçentliğini Biyoteknoloji, Profesörlüğünü Gıda Mühendisliği alanında almış olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR