SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Öğretim Elemanları alacak

SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK698908
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
14
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
10.10.2019
Son başvuru Tarihi
:
25.10.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörlüğünden


ÜNİVERSİTEMİZE “ÖĞRETİM GÖREVLİSİ” - “ÖĞRETİM ÜYELERİ” ALINACAKTIR


Üniversitemizin Aşağıda Belirtilen Fakülte ve Bölümlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca Öğretim Görevlisi Alınacaktır.

FAKÜLTE BÖLÜM Unvan Sayı Aranan Şartlar YDS
Puanı
ALES
Puanı
İnsan ve Toplum Bilimleri Psikoloji (Türkçe) Bölümü Öğretim Görevlisi 1 Psikoloji Lisans mezunu olup, Klinik Psikoloji tezli yüksek lisans mezunu olmak. Alanında doktora yapıyor
veya yapmış olmak
50 70

Başvurular ilgili Fakülte Sekreterliğine şahsen veya posta ile yapılmalıdır. Süresi içinde yapılmayan ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacak olup, posta ile yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar ilgili bölüme ulaşmış olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ
Duyuru Başlama/İlk Başvuru Tarihi : 11 Ekim 2019
Son Başvuru Tarihi : 25 Ekim 2019
Ön Değerlendirme Sonuçlarının İlan Tarihi : 31 Ekim 2019
Giriş Sınavı Tarihi : 05 Kasım 2019
Sınav Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih : 08 Kasım 2019
İstenen belgelere http://www.izu.edu.tr web adresinden ulaşabilirsiniz. Ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçlar Üniversitemizin http://www.izu.edu.tr web adresinde yayınlanacak olup bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Başvuru Adresi: İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
Halkalı-Küçükçekmece / İSTANBUL

Üniversitemizin aşağıda belirtilen fakülte ve bölümlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 23. 24, ve 26. Maddeleri ile 12.06.2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan ‘Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin yürürlükteki ilgili maddelerine ve Üniversitemizin ‘Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine’ göre öğretim üyesi alınacaktır. İstekliler başvurularını şahsen Rektörlüğümüz Yazı İşlerine - Fakülte Dekanlığına yapacaklardır. Posta ve e-posta ile yapılan müracaatlar

FAKÜLTE Bölüm/ Anabilim Dalı Unvanı Sayı Açıklamalar
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Elektrik- Elektronik Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi 1 Doktorasını Elektrik Mühendisliği veya Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektrik
Tesisleri alanında yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yazılım Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi 3 Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği alanında yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi 3 Doktorasını Bilgisayar Mühendisliği alanında yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Gıda Mühendisliği Doçent 1 Doktorasını Gıda Bilimi alanında yapmış
olmak. Doçentliğini Gıda Bilimleri ve Mühendisliği Bilimi alanında almış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Dr. Öğretim Üyesi 1 Doktorasını Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında yapmış olmak.
İşletme Yönetim Bilimleri Fakültesi İslam Ekonomisi ve Finans Doçent 1 Doktorasını İslami Finans Alanında yapmış olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Profesör 1 Doktorasını Sağlık veya Spor Bilimi Alanında yapmış olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Doçent 1 Doktora ve Doçentliğini Beden Eğitimi / Spor Bilimi Alanından yapmış olmak.
Beden Eğitimi ve
Spor Yüksek Okulu
Beden Eğitimi ve Spor
Öğretmenliği Bölümü
Dr. Öğretim
Üyesi
1 Doktorasını Beden Eğitimi / Spor Bilimi
alanında yapmış olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR