İSTANBUL RUMELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

İstanbul Rumeli Üniversitesi 9 Öğretim Görevlisi alıyor

İSTANBUL RUMELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK756573
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
9
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
23.01.2020
Son başvuru Tarihi
:
07.02.2020

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemizin aşağıda belirtilen Fakülte/Yüksekokul Bölüm/Programları için 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” ilgili maddelerine göre Öğretim Elemanı kadrolarına Personel alımı yapılacaktır.

İstenilen Belgeler:
Dilekçe (Başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun, birimi, unvanı ve adayın iletişim bilgileri; adres, telefon numarası e-posta vs açıkça belirtilecektir.)
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
YÖK Formatlı Özgeçmiş,
Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge,
Lisans Diploması veya Geçici Mezuniyet Belgesi Aslı veya Noter Tasdikli Sureti,
Yüksek Lisans Diploması veya Geçici Mezuniyet Belgesi Aslı veya Noter Tasdikli Sureti,
Lisans Not Döküm Belgesi (Transkript) Aslı veya Noter Tasdikli Sureti,
ALES Sonuç Belgesi,
Yabancı Dil Sonuç Belgesi (Lisans Programlarına başvuru yapacak adaylardan istenilmektedir.) Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin onaylı fotokopisi 2 Adet biyometrik fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı) Tecrübe şartı aranan programlara başvuru yapacak adaylardan hizmet dökümü belgesi istenilmektedir.

Müracaatlar şahsen veya posta yoluyla, T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Mehmet Balcı Yerleşkesi: Yeni Mah. Mehmet Silivrili Cad. No: 38 İstanbul / TÜRKİYE adresine yapılacaktır.
e-Devlet Kapısından alınan kare kodlu belgeler kabul edilir. Süresi içinde yapılmayan ve eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Her aday tek Bölüm / Programa başvuru yapabilecektir.

İLAN BAŞLANGIÇ TARİHİ : 23.01.2020
İLAN BİTİŞ TARİHİ : 07.02.2020

ÖN DEĞERLENDİRME İLAN TARİHİ : 12.02.2020
GİRİŞ SINAVI GİRİŞ TARİHİ : 14.02.2020
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ : 19.02.2020

Sonuçlar web sitemizde https://rumeli.edu.tr/tr/duyurular adresinde yayımlanacaktır.
İlan olunur.

Bölüm/Program Unvan Kadro Sayısı İlan Özel Şartı

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Anestezi Öğretim Görevlisi 1

Hemşirelik lisans mezunu olmak, alanında tezli yüksek lisans mezunu olmak veya belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyet sonrası ilgili alanda en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak, ALES puan türlerinin herhangi birinden en az 70 almış olmak.

Diş Protez Teknolojisi Öğretim Görevlisi 1

Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olmak. ALES puan türlerinin herhangi birinden en az 70 almış olmak.

Diyaliz Öğretim Görevlisi 1

Hemşirelik lisans mezunu olmak, , alanında tezli yüksek mezunu olmak veya belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyet sonrası ilgili alanda en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak, ALES puan türlerinin herhangi birinden en az 70 almış olmak.

Fizyoterapi Öğretim Görevlisi 2

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü lisans mezunu olmak. Alanında tezli yüksek lisans mezunu olmak veya belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyet sonrası ilgili alanda en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak, ALES puan türlerinin herhangi birinden en az 70 almış olmak.

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Engellilerde Egzersiz ve Spor Araştırma Görevlisi 1

Lisans eğitimini “Beden Eğitimi ve Spor" alanında tamamlamış olmak ve alanında yüksek lisans yapmış ya da yapıyor olmak.

MESLEK YÜKSEKOKULU

Çocuk Gelişimi Öğretim Görevlisi 1

“Çocuk Gelişimi”, “Zihin Engelliler Öğretmenliği”, “İşitme Engelliler öğretmenliği” veya “Görme Engelliler Öğretmenliği” lisans programlarından birinde mezun olup, “Çocuk Gelişimi” veya “Aile Danışmanlığı ve Eğitimi” anabilim dallarından birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak. ALES SÖZ puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak.

Sosyal Hizmetler Öğretim Görevlisi 1

“Sosyal Hizmetler” veya “Sosyoloji” bölümlerinden birinden lisans mezunu olup alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak; alanında doktora yapıyor olmak. ALES SÖZ puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak.

Spor Yönetimi Öğretim Görevlisi 1

Üniversitelerin “Spor Yöneticiliği” lisans programından mezun olup, tezli yüksek lisansını tamamlamış olmak ve “Spor Yöneticiliği”, “Spor Yönetim Bilimleri” veya “Beden Eğitimi ve Spor” anabilim dallarından birinde doktora yapıyor olmak. ALES SÖZEL puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR