İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğü Öğretim Üyesi alım ilanı

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK707911
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
2
Aranılan Nitelik ve Unvan
:
Doç. Dr.
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
01.11.2019
Son başvuru Tarihi
:
15.11.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğünden


Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara öğretim elemanı alınacaktır.

FAKÜLTE BÖLÜM KADRO ADEDİ NİTELİK
İktisadi, İdari ve Sosyal
Bilimler Fakültesi
Psikoloji Doç. Dr. 1 Doçentlik unvanını Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında almış olmak, Uzmanlık
alanları bağımlılık, psikotravmatoloji, psikodinamik, psikoterapi olan.
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Doç. Dr. 1 Doktorasını Siyaset Bilimi alanında yapmış olmak ve Doçentlik unvanını Siyaset Bilimi alanında almış olmak, İngilizce ve Fransızca dil yeterliliğine sahip olmak, Türk Siyasal Hayatı ve Türk Dış Politikası alanlarında bilimsel eser sahibi olmak
ve bu alanlarda dersler vermiş olmak.

Adayların;
1. Özgeçmiş (YÖK Formatında)
2. 2 Adet Fotoğraf
3. Nüfus Cüzdan Sureti
4. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Diploma fotokopileri ile yurtdışından alınmış Diploma, Unvan var ise denklik belgelerinin eklenmiş olduğu bir dilekçe ile birlikte başlıca araştırma eserleri, bilimsel çalışma ve yayınlarından oluşan 4 takım dosyayı Rektörlüğe ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde (01.11.2019-15.11.2019) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.
5. Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge. (Varsa) Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları ile postayla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvuru dosyasında eksik belge olması halinde başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren 15 gündür. (Son başvuru tarihi 15/11/2019)İlanlar ile ilgili tüm bilgiler, başvuru koşulları ve başvuru belgesi Üniversitemizin http://www.gedik.edu.tr adresinde yer almaktadır. Başvuru yapacak adayların Web sitesinde belirtilen ilan detaylarını ve başvuru koşullarını incelemesi gerekmektedir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR