İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

İstanbul Aydın Üniversitesi 44 Öğretim Üyesi alıyor

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK767333
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
44
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
06.02.2020
Başvuru Süresi
:
İlanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Diş Hekimliği Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Tıp Fakültesi’ne aşağıda belirtilen Anabilim Dalı’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Prof. Dr. Doç. Dr. ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı
fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

Fakültesi / Meslek Yüksekokulu Bölüm / Program Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Ortodonti Prof. Dr. 1 Uzmanlığını Ortodonti Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Prof. Dr. 1 Uzmanlığını Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Spor Bilimleri Doç. Dr. 1 Doçentliğini Spor Bilimleri Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak
Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Konstrüksiyon ve İmalat Dr. Öğr. Üyesi 1 Doktorasını Konstriksiyon ve İmalat Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Tıbbi Biyokimya Prof. Dr. 1 Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı’nda Doçentlik Belgesine sahip olmak.
Doç. Dr. 1 Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı’nda Doçentlik Belgesine sahip olmak.
Dr. Öğr. Üyesi 1 Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı’nda Tıpta Uzmanlık Belgesine veya Sağlık Bilimleri Tıbbi Biyokimya Doktora ünvanına sahip olmak.
Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Prof. Dr. 1 Göğüs Cerrahisi alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Doç. Dr. 1 Göğüs Cerrahisi alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dr. Öğr. Üyesi 1 Göğüs Cerrahisi alanında tıpta uzmanlık belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Prof. Dr. 1 Doçentliğini Göz Hastalıkları Anabilim Dalı alanında almış olma, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dr. Öğr. Üyesi 1 Göz Hastalıkları alanında tıpta uzmanlık belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı Prof. Dr. 1 Tıbbi Patoloji alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Doç. Dr. 1 Tıbbi Patoloji alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dr. Öğr. Üyesi 1 Tıbbi Patoloji alanında doktora veya tıpta uzmanlık belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi 1 Uzmanlığını Plastik Cerrahi ve Rekonstrüktif Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak
Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi 1 Uzmanlığını Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Prof. Dr. 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Prof. Dr. 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve Çocuk Kardiyolojisi alanında çalışmalar yapmış olmak.
Doç. Dr. 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dr. Öğr. Üyesi 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında tıpta uzmanlık belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Prof. Dr. 2 Deri ve Zührevi Hastalıkları alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Doç. Dr. 2 Deri ve Zührevi Hastalıkları alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dr. Öğr. Üyesi 2 Deri ve Zührevi Hastalıkları alanında tıpta uzmanlık belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İç Hastalıkları Anabilim Dalı Prof. Dr. 1 İç Hastalıkları alanında Doçentlik belgesine sahip olmak.
Doç. Dr. 1 İç Hastalıkları alanında Doçentlik belgesine sahip olmak.
Dr. Öğr. Üyesi 1 İç Hastalıkları alanında tıpta uzmanlık belgesine sahip olmak.
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Prof. Dr. 2 Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Doç. Dr. 2 Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dr. Öğr. Üyesi 2 Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanında tıpta uzmanlık belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Prof. Dr. 1 Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Doç. Dr. 1 Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dr. Öğr. Üyesi 1 Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında tıpta uzmanlık belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Radyoloji Anabilim Dalı Prof. Dr. 2 Radyoloji alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Doç. Dr. 2 Radyoloji alanında doçentlik belgesine sahip olmak ve bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Nöroloji Dr. Öğr. Üyesi 1 Uzmanlığını Nöroloji Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR