FMV IŞIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Işık Üniversitesi Profesör Öğretim Üyesi ve Araştırma Görevlisi alıyor

FMV IŞIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK707914
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
2
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
01.11.2019
Başvuru Süresi
:
İlanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Işık Üniversitesi Rektörlüğünden


Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nu, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ile Üniversitemiz “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” nin ilgili maddeleri uyarınca Profesör; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin” ilgili maddeleri uyarınca Araştırma Görevlisi alınacaktır.

İlanda belirtilen kadrolara başvuru için gerekli belgelere, bilgilere, tarihlere, adreslere ve sonuçlara Üniversitemizin web sayfası http://www.isikun.edu.tr/akademik-acik-pozisyonlar üzerinden ulaşılabilir.

Başvurular, bu ilanın Resmi Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde; Araştırma Görevlisi kadrosu için Üniversitemiz ilgili Akademik Birimine şahsen veya posta yolu ile; Profesör kadrosu için ise Rektörlüğümüze şahsen yapılacaktır. Başvurular gizli tutulacak olup, belirtilen şartları taşımayan, süresi içerisinde başvurmayan ve internet üzerinden yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Fakülte Bölüm Unvan Adet Koşullar
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslar arası İlişkiler Profesör 1 - Siyasal Hayat ve Kurumlar alanında doçentlik derecesine sahip olmak,
- Türkiye Siyaseti ve Türkiye’deki Siyasal Partiler üzerine araştırmalar ve yayınlar yapmış olmak.
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Araştırma Görevlisi 1 - Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği lisans mezunu olmak,
- Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisans veya Doktora Programına kayıtlı olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR