İZMİR KAVRAM MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

(Düzeltme ilanı) İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünden

İZMİR KAVRAM MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK749333
Şehir : İzmir
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
07.01.2020
Son başvuru Tarihi
:
16.01.2020

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünden

DÜZELTME İLANI


02.01.2020 tarihli ve 30996 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan ilanda, “B-1)Dr. Öğr. Üyesi Kadrosuna Müracaat Edecek Adaylar” başlığı altındaki yazımız aşağıdaki gibi düzeltilmiştir.
İlgililere ilanen duyurulur.

B-1 ) Dr. Öğr. Üyesi Kadrosuna Müracaat Edecek Adaylar:
Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu dilekçenin ekinde YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosya ve cd.yi ilgili yönetmelik gereği hazırlayarak (5 takım) vermeleri gerekmektedir. İlana konu olan kadro tam zamanlıdır.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Personel İşleri Birimine şahsen başvuru yapabilirler. Eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler Personel İşleri Biriminden öğrenilecektir.
Duyurulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR