DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Doğuş Üniversitesi 16 Öğretim Üyesi alıyor

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK710469
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
16
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
07.11.2019
Son başvuru Tarihi
:
21.11.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Doğuş Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemiz Fakülte Bölüm ve Anabilim Dallarına 2547 Sayılı Kanunun 23. 24. ve 26. Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Öğretim Üyeleri alınacaktır.

- Profesör kadrosu tam zamanlı statüde olup, başvuracak adayların başvurmak istedikleri Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserlerini” belirttiği dilekçesine YÖK Formatlı özgeçmişini, 2 adet vesikalık fotoğrafını, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora diplomalarını ve Noter tasdikli Doçentlik Belgesini , tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği Doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosyayı da ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde 21/11/2019 Perşembe günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

- Doçent kadrosu tam zamanlı statüde olup, , başvuracak adayların YÖK Formatlı özgeçmişini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora diplomalarını ve Noter tasdikli Doçentlik Belgesini, 2 adet vesikalık fotoğrafını, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını 4 nüsha halinde dilekçelerine ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde 21/11/2019 Perşembe günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

- Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların YÖK Formatlı özgeçmişini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora belgesini, 2 adet vesikalık fotoğrafını, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını 4 nüsha halinde dilekçelerini ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde 21/11/2019 Perşembe günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Fakülte Dekanlığı’na başvurmaları gerekmektedir.

- Yurtdışından alınmış diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

- Kargo veya postadan kaynaklı gecikmeler dikkate alınmayacak olup gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Başvuru evraklarının son başvuru zamanı olan 21.11.2019 Perşembe günü saat 17:30’a kadar Üniversitemize ulaştırılmış olması gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ:
Doğuş Üniversitesi Rektörlüğü/ Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanlığı / Mühendislik Fakültesi Dekanlığı - Acıbadem Yerleşkesi: Hasanpaşa Mah. Zeamet Sok. No:21 34722-Kadıköy / İstanbul Tel: 444 79 97 / www.dogus.edu.tr
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı - Çengelköy Yerleşkesi: Bahçelievler Mah. Bosna Bul. No:140 34680 Çengelköy Üsküdar İstanbul Tel: 444 79 97 www.dogus.edu.tr

Fakülte Bölüm/Program Öğretim Üyesi Alanı Ek Açıklama

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme (İngilizce) 1 İşletme veya Örgütsel Davranış alanlarından birindeDoktora yapmış olmak. İngilizce ders verme yeterliğine sahip olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 1 Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi veya Uluslararası İlişkiler alanlarından birinde Doçentlik derecesine sahip olmak. Prof. Dr.

Sanat ve Tasarım Fakültesi

İç Mimarlık 1 İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, İç Mimarlık veya Mimarlık alanlarından birinde Lisans mezunu olmak ve ilgili alanlardan birinde Doktora yapmış olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

Oyunculuk 1 Sahne Sanatları alanında Doçentlik derecesine sahip olmak. Doçent
Grafik (İngilizce) 1 Doktora / Sanatta Yeterlik eğitimini Grafik, Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı alanlarından birinde tamamlamış olmak, yazı vetipografi alanlarında uzmanlığa sahip olmak.İngilizce ders verme yeterliğine sahip olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

Gastronomi ve Mutfak Sanatları 2 Turizm İşletmeciliği, Turizm İşletmeciliği veOtelcilikveya TurizmveOtelİşletmeciliği alanlarından birinde Doktora yapmış olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

Mühendislik Fakültesi

İnşaat Mühendisliği

1 İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak. Yapı alanında çalışmalara sahip olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

1 İnşaat mühendisliği Anabilim Dalında Doktorayapmış olmak. Yapı malzemeleri alanında çalışmalara sahip olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) 1 Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar Bilimleri Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak. İngilizceders verme yeterliğine sahip olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

Yazılım Mühendisliği 3 Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Bilimleri Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak. Bilgisayar Bilimleri veya BilgisayarYazılım alanlarından birinde çalışmalara sahip olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

Endüstri Mühendisliği (İngilizce) 1 Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak. İngilizce ders verme yeterliğine sahip olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

Makina Mühendisliği 1 Makina Mühendisliği Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak. Konstrüksiyon ve İmalat alanında çalışmalara sahip olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

Makina Mühendisliği (İngilizce) 1 Makina Mühendisliği Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak. Mekanik alanında çalışmalara sahip olmak. İngilizce ders verme yeterliğine sahip olmak.

Doktor Öğretim Üyesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR