BAYBURT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Bayburt Üniversitesi 4 Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi alıyor

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK746711
Şehir : Bayburt
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
4
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
30.12.2019
Son başvuru Tarihi
:
13.01.2020

0 . maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Bayburt Üniversitesi Rektörlüğünden


2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 31. ve 50/d maddeleri ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Üniversitemize öğretim elemanı alınacaktır. 657 sayılı DMK’nun 48 inci maddesi uyarınca Devlet hizmetine girmede aranan şartlara haiz olmaları gerekmektedir.
Başvuru için gerekli belgeler ve ayrıntılı bilgi Üniversitemizin www.bayburt.edu.tr adresinde mevcuttur.
Başvurular müracaat edilecek birime posta yoluyla veya şahsen yapılacaktır. Son başvuru tarihi mesai bitiminden önce başvuru evraklarının ilgili birimde olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler nedeniyle belirtilen süre içinde yapılamayan başvurular dikkate alınmaz. Sınavlarla ilgili sınav yeri ve saati bilgileri, sınav sonuçları ve kazanan adayların atama için başvuru evraklarıyla ilgili bilgileri başvurulan birimin internet sitesi üzerinden duyurulacak olup, adaylara tebliğ edilmiş sayılacaktır. Adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Sınavlar aynı saatte olacağından dolayı müracaat edecek adayların tek bir kadro ilanına müracaat etmeleri gerekmektedir.
Birden fazla kadroya başvuran adayların, başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.

İlan No Birim Bölüm ABD / Pr Unvan Derece Adet İlan Özel Şartı Ön Değerlendirme Sonuçları ve Sınav
Sonuçlarının Açıklanacağı
İnternet Adresi
2019/0025 Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Hemşirelik Araştırma Görevlisi (Öncelikli Alan) 5 3 Hemşirelik lisans mezunu olup Hemşirelik alanında tezli yüksek lisans ya da başvuru yapılacak anabilim dalında doktora yapıyor
olmak.
https://www.bayburt.edu.tr/tr/ saglik-bilimleri-fakultesi-1
2019/0026 Teknik Bilimler MYO Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Özel Güvenlik ve Koruma Pr. Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 5 1 Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü lisans mezunu olmak. Boks 2. Kademe Antrenör belgesine sahip olmak. Belgelendirmek kaydıyla lisans öğrenimi sonrası Yakın savunma sporu veya koruma alanında en az
2 yıl tecrübe sahibi olmak.
https://www.bayburt.edu.tr/tr/ teknik-bilimler-meslek- yuksekokulu

Yönetmeliğin 7. maddesinin 4. fıkrası gereği Özel Güvenlik ve Koruma Pr’na yapılacak başvurularda, ilan özel şartlarını sağlayan adayların ALES puanı olmaması halinde, ALES puanları 70 olarak kabul edilir. Araştırma Görevlisi kadroları için başvurdukları lisans programının ALES puan türünden en az 70 puan almaları gerekmektedir. Araştırma Görevlisi kadroları için Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından en az 50 puan veya eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak gerekir. Adayların ilan özel şartlarını sağlamaları gerekmektedir.

İdarenin uygun gördüğü takdirde ilanın her aşaması iptal edilebilir

SINAV TAKVİMİ
Başvuru Başlama Tarihi : 30.12.2019 Pazartesi
Son Başvuru Tarihi : 13.01.2020 Pazartesi
Ön Değerlendirme Tarihi: 16.01.2020 Perşembe
Sınav Giriş Tarihi : 20.01.2020 Pazartesi
Sonuç Açıklama Tarihi : 23.01.2020 Perşembe

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR