ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Artvin Çoruh Üniversitesi 6 Öğretim Üyesi alıyor

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK788551
Şehir : Artvin
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
6
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
18.03.2020
Son başvuru Tarihi
:
01.04.2020

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğünden


Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu", "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi", "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği" ile "Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesi"nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.
1) Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm, anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, özgeçmiş, puan tablosu, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının onaylı suretleri, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarının birer suretlerini kapsayan salt okunur 4 (dört) adet CD ile ilgili akademik birime;

18/03/2020 ilan tarihi itibari ile 15 (on beş) gün içerisinde (01/04/2020 tarihi mesai bitimine kadar) şahsen veya postayla yapılması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Not :

1) Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir.
2) Halen bir kamu kurumunda çalışıyor veya önceden çalışmış olanların kurumlarından aldıkları onaylı hizmet belgelerini de eklemeleri gerekmektedir.
3) Adaylar CD dışında ayrıca; başvuru dilekçesinin ekinde bir adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, özgeçmiş, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora diplomasının onaylı suretlerini çıktı olarak ilgili birime teslim edeceklerdir.

S.N. BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMA
1 Sağlık Bilimleri Fakültesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi Acil Yardım ve Afet Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi 3 1 Afet Yönetimi, Halk Sağlığı veya İş
Sağlığı ve Güvenliği Alanında Doktora Yapmış Olmak.
2 Sağlık Bilimleri Fakültesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi Acil Yardım ve Afet Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi 3 1 Afet Yönetimi Alanında Doktora Yapmış Olmak veya İşletme Alanında Doktora Yapmış Olup Yönetim Alanında Çalışmaları
Olmak.
3 Sağlık Bilimleri Fakültesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi Acil Yardım ve Afet Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi 3 1 Hemşirelik Alanında Doktora Yapmış Olmak.
4 Beden Eğitimi ve
Spor Yüksekokulu
Beden Eğitimi ve Spor Beden Eğitimi ve Spor Dr. Öğr. Üyesi 3 3 Beden Eğitimi ve Spor Alanında Doktora
Yapmış Olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR