ANKARA BİLİM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Ankara Bilim Üniversitesi 40 Öğretim Üyesi alıyor

ANKARA BİLİM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK796295
Şehir : Ankara
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
40
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
30.04.2020
Son başvuru Tarihi
:
14.05.2020

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Ankara Bilim Üniversitesi Rektörlüğünden

AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI
(PROFESÖR, DOÇENT, DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ)


"Üniversitemize; 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik”te aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak aşağıda belirtilen bölümlere öğretim üyeleri alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

2547 Sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Profesör adaylarının; nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi), özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın listesi, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, Üniversite Yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet CD ile birlikte Ankara Bilim Üniversitesi Rektörlüğüne posta veya e-posta ile (akademik.ilan@ankarabilim.edu.tr) başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın listesi eklenecektir.)

2547 Sayılı Kanun’un 24. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Doçent adaylarının; nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) özgeçmiş, doçentlik belgesi,
yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte Ankara Bilim Üniversitesi Rektörlüğüne posta veya e-posta ile (akademik.ilan@ankarabilim.edu.tr) başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın istesi eklenecektir.)

2547 Sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Dr. Öğretim Üyesi adaylarının; nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçe, özgeçmiş, doktora belgesi, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosya ile birlikte Rektörlüğe başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye özgeçmiş, yayın listesi, doktora belgesi, yabancı dil belgesi eklenecektir.) Başvuru süreci Resmi Gazete yayım tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür. Tüm başvurular için Ankara Bilim Üniversitesi Rektörlüğü posta veya e-posta ile (akademik.ilan@ankarabilim.edu.tr) yapılan başvurular kabul edilir. Duyurulur."

Adres : Ankara Bilim Üniversitesi
Çamlıca Mah.Anadolu Bulvarı No:16A/1 Yenimahalle ANKARA
Telefon: 0 312 397 01 50
E-posta adresi : akademik.ilan@ankarabilim.edu.tr
Başvuru Süresi:30.04.2020-14.05.2020

MÜHENDİSLİK ve MİMARLIK FAKÜLTESİ

KADRO UNVANI - ADEDİ
DR.ÖĞR.ÜYESİ DOÇENT PROF.
Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)* 2 1 1
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)* 2 1 1
Bilişim Sistemleri Mühendisliği (İngilizce)* 2 1 1
Mimarlık (İngilizce)* 2 1 1

GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ

KADRO UNVANI - ADEDİ
DR.ÖĞR.ÜYESİ DOÇENT PROF.
Film Tasarım ve Yönetmenliği (İngilizce)* 2 1 1
Yeni Medya ve Gazetecilik (İngilizce)* 2 1 1
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce)* 2 1 1

İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

KADRO UNVANI - ADEDİ
DR.ÖĞR.ÜYESİ DOÇENT PROF.
Mütercim Tercümanlık(İngilizce)* 2 1 1
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)* 2 1 1
Psikoloji (İngilizce)* 2 1 1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR