ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BŞK.

Anadolu Üniversitesi 3 Öğretim Üyesi alıyor

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BŞK.

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK687858
Şehir : Eskişehir
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
16.09.2019
Başvuru Süresi
:
ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemize bağlı birimlerin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 657 sayılı Kanunun 48. maddesi, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Anadolu Üniversitesinde Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma ile İlgili Değerlendirme Ölçütleri hükümlerini taşıyan öğretim üyeleri (Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi) alınacaktır.

Başvuru için Gerekli Belgeler:
Adayların başvuru dilekçesi, 2 adet fotoğraf, özgeçmiş ve eserler listesi, öğrenim ve yabancı dil belgesi, askerlik durumlarını gösteren belge ile birlikte ilgili yönetmelik hükümleri uyarınca profesör adaylarının 6 adet, doçent ve doktor öğretim üyesi adaylarının da 4 adet dosyayı
Üniversitemiz değerlendirme ölçütlerine göre elektronik ortamda (CD veya flash bellek içerisinde) hazırlayarak, ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde “Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı ESKİŞEHİR” adresine ‘şahsen’ başvurmaları gerekmektedir.
İlan hakkında gerekli bilgilere www.anadolu.edu.tr internet adresimizin “Duyurular”
bölümünden ulaşılabilir.
Duyurulur.

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM/ ANASANAT DALI-
PROGRAM
UNVANI ADET AÇIKLAMA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ AD.

PROFESÖR 1

Doçentliğini Avrupa Birliği alanından almış olmak ve Türkiye-Avrupa Birliği ilişkileri ve Türk dış politikası konularında çalışmaları bulunmak.

DOÇENT 1

Yönetim ve Organizasyon alanında doktora yapmış, Doçentliğini Halkla İlişkiler alanından almış olmak ve siyasal propaganda konusunda
çalışmaları bulunmak.

DR. ÖĞR. ÜYESİ 1

Kamu Hukuku alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak ve sosyal hakların gerçekleştirilebilirliği ve kadının insan hakları konularında çalışmaları bulunmak.

* 2547 sayılı Kanunun Ek 38. maddesi uyarınca belirlenen %20’lik kota kapsamında başvuru yapılabilecek Dr. Öğr. Üyesi kadrosu bulunmamaktadır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR