GEDİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

İstanbul Gedik Üniversitesi 8 Öğretim Üyesi alıyor

GEDİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK675957
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
8
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
07.08.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda belirtilen kadrolara öğretim elemanı alınacaktır.

FAKÜLTE BÖLÜM KADRO ADEDİ NİTELİK
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Prof. 1

Doktorasını Uygulamalı Psikoloji alanında (Klinik Psikoloji), Psikolojinin Gelişim Psikolojisi, Bilişsel, Psikoloji ve Sosyal Psikoloji alt alanlarından birinde tamamlamış olmak, Doçent unvanını aynı alanda almış olmak.

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Prof. 1

Yüksek Lisansını Sosyal Politika alanında, Doktorasını Yönetim ve Organizasyon alanında yapmış olmak. Yerel Yönetimler, Kamu Yönetimi ve Sosyal Politika alanında Lisans ve Lisansüstü düzeyde ders vermiş olmak.

Hukuk Fakültesi Prof. 1

Hukuk Fakültesi mezunu olmak, Yüksek Lisans ve Doktora unvanlarını AB Hukuku alanında, Doçentlik unvanını Devletler Hukuku alanında almış olmak, AB ve Türkiye’nin AB İlişkileri konusunda yayınları olmak.

Hukuk Fakültesi Doç. 1

Hukuk Fakültesi mezunu olmak, Yüksek Lisans ve Doktora unvanlarını Ceza Hukuku alanında almış olmak, Doçentlik unvanını Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku alanında almış olmak, Çevreye Karşı Suçlar ve Karşılaştırmalı Ceza Hukuku alanlarında çalışmaları bulunmak.

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Doç. 1

Doktorasını Psikolojinin Gelişim Psikolojisi, Bilişsel, Psikoloji ve Sosyal Psikoloji alt alanlarından birinde tamamlamış olmak, Doçent unvanını aynı alanlardan birinde almış olmak.

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Dr. Öğr. Üyesi 1

Doktorasını Psikolojinin Gelişim Psikolojisi, Bilişsel, Psikoloji ve Sosyal Psikoloji alt alanlarından birinde tamamlamış olmak.

Sağlık Bilimler Fakültesi Çocuk Gelişimi Dr. Öğr. Üyesi 2

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanında doktora yapmış olmak.

Adayların;
1. Özgeçmiş(YÖK Formatında)
2. 2 Adet Fotoğraf
3. Nüfus Cüzdan Sureti
4. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Diploma fotokopileri ile yurtdışından alınmış Diploma, Unvan var ise denklik belgelerinin eklenmiş olduğu bir dilekçe ile birlikte başlıca araştırma eserleri, bilimsel çalışma ve yayınlarından oluşan (Profesörler için 6 takım, Doçent ve Dr. Öğretim Üyeleri için 4 takım) Profesör adaylar Rektörlüğe, Dr. Öğretim Üyeleri ise ilgili fakülteye ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde (07.08.2019-21.08.2019) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.
5. Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge. (Varsa) Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları ile postayla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru dosyasında eksik belge olması halinde başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren 15 gündür. (Son başvuru tarihi 21/08/2019)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR