T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI

Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi düzenlenecektir (TSE & Tarım ve Orman Bakanlığı)

T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri
BİK İlan No : DPB603250
Şehir : Ankara
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Bağlı ve İlgili Kuruluş
:
Türk Standartları Enstitüsü
Başvuru Süresi
:
Eğitim başvuruları; http://basvuru.tse.org.tr/uye/ adresi üzerinden 13.03.2019 (saat 10:30) tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır.
GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi Düzenlenecektir

Türk Standartları Enstitüsü ile Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında 08-18 Nisan 2019 tarihleri arasında "Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi" düzenlenecektir.

Eğitim başvuruları "http://basvuru.tse.org.tr/uye/" adresi üzerinden, 13.03.2019 tarihinde, Çarşamba günü saat 10:30 itibariyle başlayacaktır.

https://statik.tse.org.tr/upload/tr/resim/duyuruyonetimi/11032019114643.jpg

ORGANİK TARIM KONTROLÖRÜ EĞİTİMİ DÜZENLENECEKTİR

08-19 NİSAN 2019

Eğitim başvuruları; “ http://basvuru.tse.org.tr/uye/ “ adresi üzerinden 13.03.2019 (saat 10:30) tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır. Başvuru işlemleri yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir. Belirtilen tarihten önce başvuru işlemleri kapalı konumda olacaktır.

Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını “ Görsel Anlatım.pdf “ ekinden inceleyebilirsiniz. (Sayfanın alt kısmında mevcuttur) Başvuru işlemleri "chrome" tarayıcısından sorunsuz çalışmaktadır

Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek “Diploma ve Dekont ekini taratılmış olarak sisteme yüklemeniz istenecektir. Bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurmanız, başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde bitirmenize yardımcı olacaktır.

İstenen ekleri sisteme yükledikten sonra; TSE ilgili personelinin; yüklemiş olduğunuz eklere onay vermesi durumunda başvuru işlemlerinize devam ederek tüm başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize; Başvurunuzun onaylandığını belirtilen mail gelecektir, bu mail geldikten sonra belirtilen yer-gün ve saatte Eğitim Salonunda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra herhangi bir form göndermenize gerek kalmamaktadır. Eğitim yerini gösteren Kroki ek'te mevcuttur

 • Program 9 gün eğitim ve 1 gün sınav olmak üzere toplam 10 gün olmakla beraber Konaklama katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Eğitim ve Sınav günü dahil TSE yemekhanesinden ücretsiz faydalanabilirsiniz
 • Eğitime ait tüm dökümanlar katılımcılara ücretsiz olarak verilecektir
 • Eğitim Kontejanımız 80 Kişiliktir

Eğitim ve Sınav Yeri Adresi: Türk Standartları Enstitüsü Necatibey Cad. No:112 Bakanlıklar/ANKARA (Teknik Kurul Salonu ve Genel Kurul Salonu)

 • Başvuru Alım Tarihi: 13 Mart 2019 (saat 10:30)
 • Eğitim Tarihi: 08-18 Nisan 2019
 • Eğitim Başlama Saati: 09:30
 • Sınav Tarihi: 19 Nisan 2019
 • Sınav Başlama Saati: 09:30

Öğrenim: Eğitim’e katılmak isteyen adayların Ziraat Mühendisi, Gıda Mühendisi, Su Ürünleri Müdendisi; Veteriner Hekim veya Deniz Bilimleri Fakültesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisi bölümü mezunu olması gerekmektedir

Eğitime katılacak adaylardan istenen belgeler:

 1. Diploma taratılmış olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir
 2. Eğitim ve Sınav ücreti banka dekontu taratılmış olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir

EĞİTİM SINAV ve SERTİFİKA ÜCRETİ: 1.170,00 TL + %18 KDV = 1.380,60 TL

 • Hesap No: TSE Banka Hesabı,
 • Şube: T. Vakıflar Bankası Kalkınma Bakanlığı Şubesi
 • Şube No: 884
 • İBAN No: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88
 • Alıcı: Türk Standartları Enstitüsü
 • Dekont Açıklaması: “ PBM-ORGANİK TARIM Kont. EĞ. ÜCRETİ (AD-SOYAD) “

Belgelendirme programı, başvuru, yeniden belgelendirme ve belge geçiş ile ilgili şartları, belgelendirmenin kapsamı, değerlendirme proseslerin yürütülmesi, başvuru sahibinin hakları ve belgelendirilmiş kişilerin görevleri ile ilgili olarak başvuruda bulunun kişiler görevlendirilmiş personelle aşağıda verilmiş olan iletişim adreslerinden öğrenebilirler.

İLETİŞİM:


Dökümanlar (1)

Kaynak: https://www.tse.org.tr/Icerik/DuyuruDetay?DuyuruID=5761

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR