ANKARA UFUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Ufuk Üniversitesi 3 Akademik Personel alım ilanı

ANKARA UFUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK605297
Şehir : Ankara
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
3
İlgili Yönetmelik
:
Yükseköğretim Kanununun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
14.03.2019
Son başvuru Tarihi
:
28.03.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Ufuk Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Ufuk Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmak İçin Gerekli İlkeler ve Başvuru Ölçütlerinde öngörülen koşulları sağlamış olmak şartı ile öğretim üyesi alınacaktır. (Aylık ve diğer hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olmak üzere) Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların Fakülte/Bölüm/Anabilim Dalını belirtir bir dilekçe ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, özgeçmişlerini, öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan (Profesör için 6 Takım, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi için 4 takım) dosyalarını vermeleri gerekmektedir.

1-Başvurular ilanın Resmi Gazetede yayımı tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Müdürlüğüne teslim edilecektir.
2-Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanımıza http://www.ufuk.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

FAKÜLTE BÖLÜM/ ANABİLİM DALI KADRO UNVANI ADEDİ AÇIKLAMA
Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Profesör 1 Böbrek nakli merkezi sorumlu cerrahi yeterliliğini karşılayan ve bu statüde olan. Morbid obezite cerrahisinde deneyimli ve bu konuda tez yönetmiş olmak.
Tıbbi Biyoloji Dr. Öğr. Üyesi 1 Sağlıklı ve kanser hücre moleküler enerji metabolizması ve gen susturma teknolojisi konusunda deneyimli olmak.
Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku/Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Doçent 1 Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasına Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik hükümleri gereğince Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından (YÖKDİL–YDS-KPDS-ÜDS) 80 puan veya ÖSYM’ce eşdeğerliliği kabul edilen Uluslararası Yabancı Dil Sınavından (TOEFL-FCE-CPECAE) bu puan muadili bir puan almış olmak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR