TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Trakya Üniversitesi 4 Öğretim Üyesi alıyor

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK616180
Şehir : Edirne
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
4
İlgili Yönetmelik
:
2547 Sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, 2547 Sayılı Kanunda belirtilen koşullar ile Üniversitemizin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Atama ve Yükseltme Ölçütleri Yönergesi
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
08.04.2019
Başvuru Süresi
:
İlanın R.G.'de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Trakya Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemiz Tıp Fakültesine, 2547 Sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşıyan Doçent adaylarının Rektörlük Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi adaylarının ise ilgili Dekanlığa şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir

Doçent kadroları devamlı statüde olup, 2547 Sayılı Kanunda belirtilen koşullar ile Üniversitemizin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Atama ve Yükseltme Ölçütleri Yönergesi koşullarını sağlayan adaylar, başvuracakları anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri iki adet fotoğraf, Doçentlik Başarı Belgesi, uzmanlık belgesi ile özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 4 nüsha halinde vereceklerdir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına, 2547 Sayılı Kanunda belirtilen koşullar ile Üniversitemizin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Atama ve Yükseltme Ölçütleri Yönergesinin 4. maddesinde belirtilen koşulları sağlayan adaylar, başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçeleri ekinde 2 adet fotoğraf, uzmanlık belgesi, yabancı dil sonuç belgesi, yayın listesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya vereceklerdir.
Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gereklidir.

BİRİM/ ANABİLİM DALI

KADRO UNVANI /
ADET

Açıklama

Doçent Doktor
Öğretim Üyesi
TIP FAKÜLTESİ
BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 1 Doçent unvanını sözlü sınavı sonucunda almış olmak. Nörovasküler Cerrahi ve Spinal Disrafizm alanlarında klinik ve deneysel çalışmalar yapmış olmak.
NÖROLOJİ 1 Doçent unvanını sözlü sınavı sonucunda almış olmak. Klinik Nörofizyoloji yandal uzmanı olmak.
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 1 Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmak.
İÇ HASTALIKLARI 1 Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları yandal uzmanı olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR