MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Muş Alparslan Üniversitesi ders verecek 19 Öğretim Görevlisi alıyor

MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK607848
Şehir : Muş
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
19
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
20.03.2019
Başvuru Süresi
:
İlanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemiz birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunun ilgili maddeleri ile 09 Kasım 2018 tarihli ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili hükümleri uyarınca Öğretim Görevlisi alınacaktır. Detaylı bilgi Üniversitemizin www.alparslan.edu.tr adresinde mevcuttur. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

İLAN EDİLEN KADROLARA AİT BİLGİLER

İLAN NO BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI/ PROGRAM KADRO UNVANI KADRO DERECE KADRO ADEDİ İLANDA ARANAN ÖZEL ŞART
1 Varto MYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikler İlk ve Acil Yardım Öğr. Gör.(Ders Verecek) 6 1 Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu lisans mezunu olmak. Hemşirelik veya Anatomi (Tıp) alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2 Varto MYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikler İlk ve Acil Yardım Öğr. Gör.(Ders Verecek) 6 1 Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu lisans mezunu olmak. Hemşirelik veya Biyokimya alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
3 Varto MYO Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Özel Güvenlik ve Koruma Öğr. Gör.(Ders Verecek) 6 3 Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya Hukuk lisans mezunu olmak. Belirtilen alanların birinden tezli yüksek lisans yapmış olmak.
4 Teknik Bilimler MYO Gıda İşleme Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Öğr. Gör.(Ders Verecek) 5 1 Gıda Mühendisliği lisans mezunu olmak. Gıda Mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Yüksek lisans mezuniyetinden sonra Yükseköğretim Kurumlarında alanında belgelendirmek kaydıyla en az 2 yıl ders verme deneyimine sahip olmak.
5 Teknik Bilimler MYO Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Raylı Sistemler Yol Teknolojisi Öğr. Gör.(Ders Verecek) 3 1 Metal Eğitimi lisans mezunu olmak. Metal Eğitimi alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Yüksek lisans mezuniyetinden sonra Yükseköğretim Kurumlarında alanında belgelendirmek kaydıyla en az 5 yıl ders verme deneyimine sahip olmak.
6 Teknik Bilimler MYO Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Raylı Sistemler Yol Teknolojisi Öğr. Gör.(Ders Verecek) 5 1 İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olmak. İnşaat Mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Yükseklisansmezuniyetindensonra YükseköğretimKurumlarında alanında belgelendirmek kaydıyla ders verme deneyimine sahip olmak.
7 Teknik Bilimler MYO Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Raylı Sistemler Yol Teknolojisi Öğr. Gör.(Ders Verecek) 6 1 Raylı Sistemler Mühendisliği lisans mezunu olmak. Makine Mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
8 Sosyal Bilimler MYO Görsel-İşitsel Teknikler ve MedyaYapımcılığı Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Öğr. Gör.(Ders Verecek) 6 2 İletişim Bilimleri alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
9 Sosyal Bilimler MYO Ulaştırma Hizmetleri Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Öğr. Gör.(Ders Verecek) 6 1 İşletme Yönetimi alanında tezli yüksek yapmış olmak. Lisans mezuniyetinden sonra Yükseköğretim Kurumlarında sivil havacılık alanında belgelendirmek kaydıyla ders verme deneyimine sahip olmak.
10 Sosyal Bilimler MYO Ulaştırma Hizmetleri Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Öğr. Gör.(Ders Verecek) 6 1 Sivil Havacılık Ulaştırma İşletmeciliği lisans mezunu olmak. Lisans mezuniyetinden sonra alanında en az 3 yıl tecrübeli olmak. Yükseköğretim Kurumlarında sivil havacılık alanında belgelendirmek kaydıyla ders verme deneyimine sahip olmak.
11 Bulanık MYO Veterinerlik Laborant ve Veteriner Sağlık Öğr.Gör.(Ders Verecek) 6 1 Veteriner Lisans mezunu olmak.Veteriner patoloji alanında yükseklisans yapmış olmak.
12 Bulanık MYO Veterinerlik Laborant ve Veteriner Sağlık Öğr. Gör.(Ders Verecek) 6 2 Biyoloji veya Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans mezunu olmak. Belitilen alanların birinden tezli yüksek lisans yapmış olmak.
13 Bulanık MYO Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Acil Durum ve Afet Yönetimi Öğr.Gör.(Ders Verecek) 6 1 Hemşirelik Lisans mezunu olmak.Hemşirelik veya Biyokimya alanındatezli yüksek lisans yapmış olmak
14 Bulanık MYO Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Acil Durum ve Afet Yönetimi Öğr.Gör.(Ders Verecek) 6 1 Sağlık Memurluğu lisans mezunu olmak. Sağlık Memurluğu veya Patoloji alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak
15 Bulanık MYO Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğr. Gör.(Ders Verecek) 6 1 Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans mezunu olmak. Yönetim Bilişim Sistemleri alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR