ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi'ne Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacaktır

ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK560319
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
6
İlgili Yönetmelik
:
Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik.
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
29.11.2018
Başvuru Süresi
:
29 Kasım - 13 Aralık 2018 tarihleri arasında Ataşehir Yerleşkesi: Kerem Aydınlar Kampüsü İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad. No: 32 Ataşehir/İSTANBUL adresine yapılacaktır.
Son başvuru Tarihi
:
13.12.2018

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda isimleri yazılı birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. ve 33. maddeleri ile 09 Kasım 2018 tarihli, 30590 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili maddeleri uyarınca unvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacaktır. (Adayların Devlet Hizmeti Yükümlülüğü bulunmaması ve Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.)

GENEL ŞARTLAR

Öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarına naklen veya açıktan yapılan her türlü atamada ALES’den en az 70, Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavdan en az 50 veya bu puan muadili bir puan almış olmak. Yabancı dil şartı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu kadrolarına başvuracak adaylarda aranmaz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler:

1. Özgeçmiş

2. Dilekçe

3. 1 Adet Fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)

4. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

5. Lisans/Lisansüstü Diploma fotokopisi

6. Resmi Transkript (Lisans Eğitimi ile ilgili)

7. Yabancı Dil Belgesi

8. Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge

BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ

İLK BAŞVURU TARİHİ: 29.11.2018

SON BAŞVURU TARİHİ: 13.12.2018

ÖN DEĞERLENDİRME TARİHİ:17.12.2018

GİRİŞ SINAV GİRİŞ TARİHİ: 19.12.2018

SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ: 21.12.2018

Not: İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU ADRESİ: Ataşehir Yerleşkesi: Kerem Aydınlar Kampüsü İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad. No: 32 Ataşehir/İSTANBUL

Tel: (216) 500 44 44

İLGİLİLERE DUYURULUR.

Unvanı İlanın Çıkacağı Birim Bölüm/Anabilim Dalı/Program Kadro sayısı Başvuru şekli Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi Başvuru Yeri İlan Özel Şart
Öğr. Gör. Dr. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı Programı 1 Şahsen/Posta www.acibadem.edu.tr Sağlık Hizmetleri MeslekYüksekokulu Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmak,Endodonti alanında doktora yapmış olmak.
Öğr. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1 Şahsen/Posta www.acibadem.edu.tr Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans mezunu olmak,Beslenme ve Diyetetik Bölümü alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Arş. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1 Şahsen/Posta www.acibadem.edu.tr Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü lisans mezunu olmak.
Öğr. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 1 Şahsen/Posta www.acibadem.edu.tr Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunu olmak,Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Arş. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 1 Şahsen/Posta www.acibadem.edu.tr Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü lisans mezunu olmak.
Öğr. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik 1 Şahsen/Posta www.acibadem.edu.tr Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak,Halk Sağlığı Hemşireliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR