T.C. MALTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Maltepe Üniversitesi 3 Öğretim ve Araştırma Görevlisi Alıyor

T.C. MALTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK564278
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
3
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
07.12.2018
Son başvuru Tarihi
:
21.12.2018

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Maltepe Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 31. ve 33. Maddesi ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği”nin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlileri ve Araştırma Görevlisi alınacaktır.

İlgililer ilanda belirtilen kadroya başvuru için gerekli olan belgelere, bilgilere ve sonuçlara Üniversitemizin web sayfası www.maltepe.edu.tr den ulaşabilirler.

Başvurular ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde ilanda belirtilen ilgili birime şahsen veya posta yoluyla yapılır.

Başvuracak adayların, 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki koşulları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir. Belgesi eksik olan veya belirtilen sürede Üniversitemize ulaşmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Fakülte / Yüksekokul Bölüm / Program Akademik Personel Sayı Koşullar
İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Araştırma Görevlisi 1 Lisans mezuniyetini tercihen İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında tamamlamış ve Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler tezli yüksek lisans eğitimine devam ediyor ya da tamamlamış olmak.
Hemşirelik Yüksekokulu Öğretim Görevlisi 1 Lisans ve tezli yüksek lisans eğitimini Hemşirelik alanında tamamlamış olmak.
Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programı Öğretim Görevlisi 1 Lisans ve tezli yüksek lisans eğitimini Hemşirelik alanlarının birinde tamamlamış ve en az 5 yıl ilk ve Acil Yardım programlarında ders verme deneyimine sahip olmak.

SINAV TAKVİMİ
İlk Başvuru Tarihi : 07.12.2018
Son Başvuru Tarihi : 21.12.2018
Ön Değerlendirme Tarihi : 24.12.2018
Sınav Tarihi : 26.12.2018
Sınav Sonuç Tarihi : 28.12.2018

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR