KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kayseri Üniversitesi 16 Öğretim Görevlisi alıyor

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK595146
Şehir : Kayseri
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
16
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
21.02.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Kayseri Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemiz birimlerine, 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile 09/11/2018 tarihli ve 30590 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde öğretim elemanları alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi Üniversitemiz web sayfasının duyurular kısmında mevcuttur. (Tüm İlan Metni için: www.kayseri.edu.tr)

İLAN NO BİRİMİ BÖL/ABD/ASD/PROG UNVAN DRC ADET AÇIKLAMA
1001 Yeşilhisar MYO Laborant ve Veteriner Sağlık Öğr. Gör. 7 1 Biyoloji Bölümü Mezunu Olmak. Biyoloji Ana Bilim Dalında Doktora Yapmış Olmak. Yükseköğretim Kurumlarında En Az 7 yıl Eğitim Öğretim Tecrübesine Sahip Olmak.
1002 Yeşilhisar MYO Laborant ve Veteriner Sağlık Öğr. Gör. 7 1 Veteriner Fakültesi Mezunu Olmak. Veteriner Parazitoloji Alanında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Lisans Mezuniyetinden Sonra Alanında En Az On Yıl Deneyimli Olmak.
1003 Yeşilhisar MYO Laborant ve Veteriner Sağlık Öğr. Gör. 7 1 Veteriner Fakültesi Mezunu Olmak. Veteriner Klinik Bilimler/Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları/Veteriner Zootekni Alanlarının Birinden Tezli Yüksek Lisans veya Doktora Yapmış Olmak.
1004 Yeşilhisar MYO Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Öğr. Gör. 7 1 Fizyoloji Alanında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Alanında En Az 3 Yıl Deneyimli Olmak. Deneysel Diyabet Alanında Çalışmalar Yapmış Olmak.
1005 Yeşilhisar MYO Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Öğr. Gör. 7 1 Ziraat Fakültesi Hayvansal Üretim Programı Lisans Mezunu Olmak. Zootekni Alanında Tezli Yüksek LisansYapmışOlmak. LisansMezuniyetinden Sonra Alanında En Az 4 Yıl TecrübeliOlmak.
1006 Yeşilhisar MYO Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Öğr. Gör. 7 1 Veteriner Fakültesi Mezunu Olmak. Veteriner Biyokimya Alanında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak.
1007 İncesu MYO Diyaliz Öğr. Gör. 6 1 Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak. Halk Sağlığı Ana Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Yükseköğretim Kurumlarında En Az 1 Yıl Ders Verme Deneyimine Sahip Olmak.
1008 İncesu MYO Diyaliz Öğr. Gör. 6 1 Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak. İç Hastalıkları Hemşireliği Ana Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Lisans Mezuniyetinden Sonra Alanında En Az 5 Yıl Deneyimli Olmak. Diyaliz Alanında Çalışmaları Bulunmak.
1009 İncesu MYO Diyaliz Öğr. Gör. 6 1 Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak. Fizyoloji Ana Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Lisans Mezuniyetinden Sonra Alanında En Az 10 Yıl Deneyime Sahip Olmak.
1010 İncesu MYO İlk ve Acil Yardım Öğr. Gör. 6 1 Sağlık Memurluğu Bölümü Lisans Mezunu Olmak. Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Yükseköğretim Kurumlarında Ders Verme Deneyimine Sahip Olmak. Lisans Mezuniyetinden Sonra İlk ve Acil Yardım Alanında En Az 5 Yıl Deneyimli Olmak.
1011 İncesu MYO İlk ve Acil Yardım Öğr. Gör. 6 1 Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak. Hemşirelik Esasları Ana Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Yükseköğretim Kurumlarında En Az 2 Yıl Eğitim-Öğretim Tecrübesine Sahip Olmak. Lisans Mezuniyetinden Sonra İlk ve Acil Yardım Alanında En Az 3 Yıl Deneyimli Olmak.
1012 İncesu MYO İlk ve Acil Yardım Öğr. Gör. 7 1 Ebelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak. Halk Sağlığı Ana Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Lisans Mezuniyetinden Sonra Alanında En Az 5 Yıl Tecrübeli Olmak.
1013 Yahyalı MYO Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Öğr. Gör. 7 1 Botanik Alanında Doktora Yapmış Olmak. YükseköğretimKurumlarındaEnAzBeş(5)YılDersVermeDeneyimineSahip Olmak.
1014 Yahyalı MYO Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Öğr. Gör. 7 1 Mikrobiyoloji Alanında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Gıda Mühendisliği Alanında Lisans Mezuniyetinden Sonra En Az Sekiz (8) Yıl Deneyimli Olmak.
1015 Yahyalı MYO Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Öğr. Gör. 7 1 Tarım Makineleri Bölümü Lisans Mezunu Olmak. Tarım Makinaları veya Biyosistem Mühendisliği Alanında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak.
1016 Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO Gaz Tesisatı Teknolojisi Öğr. Gör. 5 1 Metal Eğitimi Bölümü Mezunu Olmak. Metal Eğitimi Ana Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Yükseköğretim Kurumlarında En Az 2 Yıl Ders Verme Deneyimine Sahip Olmak.

İlan olunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR