KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kastamonu Üniversitesi 23 Öğretim Üyesi alıyor

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK604584
Şehir : Kastamonu
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
23
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
13.03.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemizin aşağıda açıklanan birimlerine; 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin alakalı maddeleri ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Tayin Esasları Yönergesi hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

İlanımıza http://www.kastamonu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Duyurulur.

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECE ADET AÇIKLAMA
EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ EĞİTİM YÖNETİMİ PROFESÖR 1 1 Eğitimde mizah konusu ile alakalı çalışmalar yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ EĞİTİM YÖNETİMİ DOÇENT 1 1 Eğitimde itibar yönetimi ile alakalı çalışmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ PROFESÖR 1 1 Fizik Eğitimi sahasında çalışmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ DOÇENT 1 1 Fen Bilgisi Eğitiminde argümantasyon konularında çalışmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ PROFESÖR 1 1 SosyalBilgiler öğretiminde çalışmışolmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ TEMEL EĞİTİM OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ PROFESÖR 1 1 Çevre Eğitimi ve Geri Dönüşüm konularında çalışmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ TEMEL EĞİTİM OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ DOÇENT 1 1 Okul Öncesi Eğitimi sahasında çalışmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ TEMEL EĞİTİM SINIF EĞİTİMİ PROFESÖR 1 1 Sosyal Bilgiler Eğitimi sahasında çalışmış olmak.
FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİLİM TARİHİ BİLİM TARİHİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 İslam astronomi tarihi üzerine çalışmaları olmak.
FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ EKOLOJİ VE ÇEVRE BİYOLOJİSİ PROFESÖR 1 1 Aerobiyoloji ve Palinoloji sahasında çalışmış olmak.
FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI - DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Kırgız, Kıpçak dilleri hakkında çalışmalar yapmış olmak.
FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ SOSYOLOJİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Bilgi davranışı, bilginin toplumdaki yansımaları üzerineçalışma yapmışolmak.
FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ DOÇENT 1 1 Nüfus Mübadelesivegöçlerüzerine çalışmışolmak.
FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ ARKEOLOJİ TARİH ÖNCESİ ARKEOLOJİSİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 4 1 Antik Dönemi yapı malzemelerinin korunması üzerine doktora yapmış olmak
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ BANKACILIK VE FİNANS - PROFESÖR 1 1 Fizik-Finans ilişkisi üzerine çalışmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ BANKACILIK VE FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Milletlerarası mali buhranların milli piyasaya tesiri üzerine doktora yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ BANKACILIK VE FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Milletlerarası iç denetleme üzerinedoktora yapmışolmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME ÜRETİM YÖNETİMİ VE PAZARLAMA DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Tedarik zinciri ve lojistik sahasında doktora yapmış olmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ GAZETECİLİK MEDYA EKONOMİSİ VE İŞLETMECİLİĞİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Siyasi münasebetlerde retorik üzerine doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BİLGİSAYAR BİLİMLERİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 İnsan hareketi tanıma konusunda çalışmış olmak.
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK DOÇENT 1 1 Bitki Biyoinformatiği ve kanser genetiği çalışmış olmak.
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Bağ Yetiştiriciliği ve Islahı sahasında doktora yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KALP DAMAR CERRAHİSİ PROFESÖR 1 1 Kalp kapağı tamiri, yetişkin açık kalp ve damar cerrahisi üzerine çalışmalar yapmış olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR