BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

(Kadro iptali) Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğünden

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK668565
Şehir : Balıkesir
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Bağlı ve İlgili Kuruluş
:
Adalet MYO Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Böl.
İlgili Yönetmelik
:
Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik.
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
19.07.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğünden:

İPTAL İLANI

Üniversitemizin birimlerine öğretim üyesi alımı ile ilgili 11/07/2019 tarihli ve 30828 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan ilanımızda ... aşağıda bilgileri bulunan Doktor Öğretim Üyesi
kadroları iptal edilmiştir.

İlan olunur.

İlan No Birim Bölüm Anabilim Dalı / Program Unvanı Adet Açıklama
ÖÜ201908 Adalet MYO Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Böl. Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği Pr. Dr. Öğr. Üyesi 1 Doktorasını Yönetim Organizasyon alanında yapmış, bilgi ve belge yönetimi konularında çalışmaları olmak.
ÖÜ201909 Adalet MYO Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Böl. Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği Pr. Dr. Öğr. Üyesi 1 Doktorasını Kamu Yönetimi alanında yapmış, Sosyal Müesseseler, Yerel Yönetimler ve Kamu Yönetimi konularında çalışmaları olmak.
ÖÜ201910 Adalet MYO Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Böl. Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği Pr. Dr. Öğr. Üyesi 1 Yabancı Matbuat konusunda çalışmaları olup, "Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik" uyarınca İngilizce ders verebiliyor olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR