İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

İstanbul Aydın Üniversitesi Doktor Öğretim Üyeleri alıyor

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK602455
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
3
İlgili Yönetmelik
:
Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
08.03.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden


Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu "Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Tıp Fakültesine ve Anadolu BİL Meslek Yüksekokuluna aşağıda belirtilen Anabilim Dalı’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.
Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.
Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden
başvurular kabul edilmez.
Duyurulur.

Fakültesi/Meslek Yüksekokulu Bölüm/ Program Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Göz Hastalıkları Dr. Öğr. Üyesi 1 Uzmanlığını Göz Hastalıkları Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Dâhili Tıp Bilimleri Halk Sağlığı Dr. Öğr. Üyes, 1 Doktorasını Halk Sağlığı Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) - Dr. Öğr. Üyesi 1 Doktorasını Fizik Anabilim Dalında almış olmak, Bilgisayar Programcılığı alanında çalışmalar yapmış olmak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR