ANKARA UFUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

(Düzeltme ilanı) Ufuk Üniversitesi Rektörlüğünden (6 Şubat 2019)

ANKARA UFUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK588154
Şehir : Ankara
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Aranılan Nitelik ve Unvan
:
Düzeltme İlanı
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
06.02.2019
Başvuru Süresi
:
İlanın Resmî Gazete’de yayım tarihi izleyen 15’inci günü.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Ufuk Üniversitesinden

DÜZELTME İLANI

02.02.2019 tarihli ve 30674 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan Üniversitemiz Hemşirelik Yüksekokulu Araştırma Görevlisi ilanı sehven yayımlandığından aşağıdaki şekilde düzeltilmiştir.

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince öngörülen koşulları sağlamış olmak şartı ile öğretim elemanı alınacaktır. (Aylık ve diğer hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olmak üzere)

Öğretim Elemanı kadrosuna başvuracak adayların Birim/Bölüm belirtir bir dilekçe ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 1 adet fotoğraf, özgeçmişleri, öğrenim belgeleri ve Lisans Not Ortalamasını gösterir belge, ALES ve Yabancı Dil Belgelerinin fotokopileri ile birlikte ilanın Resmî Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen veya posta ile Rektörlük Personel Müdürlüğüne (Ufuk Üniversitesi Personel Müdürlüğü İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No:129 PK: 06836 Gölbaşı/ANKARA adresine) teslim edilecektir.

İlanımıza http://www.ufuk.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BİRİMİ Bölüm/Anabilim Dalı Kadro Ünvanı Adedi Açıklamaları
Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik Araştırma Görevlisi 1

Hemşirelik alanında Lisans mezunu, İç Hastalıkları Hemşireliği alanında tezli yüksek lisan mezunu, İç Hastalıkları Hemşireliği alanında doktora yapıyor olmak. ALES’ten alanındaki puan türünden en az 70 puan, yabancı dil sınavından en az 50 puan almış olmak.

*ALES : Doktora veya tıpta uzmanlık eğitimini tamamlamış olanlar ile Yükseköğretim Kurumalarında öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanlar ALES’ten muaf olup, muafiyetten yararlanmayı talep edenler bu durumlarını dilekçe eki ile belgelendirmek kaydıyla.

**YABANCI DİL SINAV PUANI: Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından (YÖKDİL–YDS-KPDS-ÜDS) veya ÖSYM’ce eşdeğerliliği kabul edilen Uluslararası Yabancı Dil Sınavından (TOEFL-FCE-CPE-CAE) puan muadili bir puan almış olmak.

SINAV TAKVİMİ

Duyuru
Başlama Tarihi
Son Başvuru Tarihi Ön Değerlendirme
Sonuç Tarihi
Yazılı Sınav Giriş
Tarihi
Sınav Giriş Yeri/Saati

Sonuç açıklama “Nihai
Değerlendirme” tarihi

İlanın Resmî Gazete’de yayımlandığı
tarih
İlanın Resmî Gazete’de yayım tarihi izleyen 15’inci
gün mesai bitimi.
21.02.2019 28.02.2019 İlgili Fakülte/Yüksekokul Saat 10:00 07.03.2019

02.02.2019 Resmi Gazete tarihli düzeltilen ilana ulaşmak için tıklayınız...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR