İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI

(Düzeltme ilanı) İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK656929
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
13.07.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALIMI DÜZELTME İLANI

08.07.2019 tarihli ve 30825 sayılı Resmi Gazete'de aslına uygun olarak yayımlanan öğretim görevlisi ilanımızın, kodları belirtilen kadrolarının nitelikleri aşağıda belirtildiği şekilde düzeltilmiştir.

19010-1 kodlu ilanımız; Geomatik Müh., Harita Müh., Jeodezi ve fotogrametri Müh. lisans mezunu olup, Geomatik Müh., Harita Müh, Jeodezi ve Fotogrametri Müh., Programı tezli yüksek lisans mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla yüksek lisans öğrenimi sonrası alanında 2 yıl deneyimli olmak. İnsansız Hava Aracı Ticari Pilot Sertifikası (İHA-1) sahibi olmak.

19060-2 kodlu ilanımız; Gıda mühendisliği Bölümünde tezli yüksek lisans yapmış olup, Yüksek Lisans öğreniminden sonra belgelendirmek kaydıyla, gıda analizleri konusunda en az 2 yıl laboratuvar deneyimine sahip olmak.

19020-1 kodlu ilanımız; Mimarlıkta Bilişim alanında tezli yüksek lisans mezunu olmak.
Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Destekli Maket Atölyesi'nde dijital fabrikasyon ve modelleme konularında çalışmak üzere istihdam edilecektir.

19020-2 kodlu ilanımız; Mimarlık Lisans derecesine sahip olmak ve Restorasyon alanında tezli yüksek lisans mezunu olmak. Kültür varlıklarının araştırılması, envanteri ve arşivlenmesi konularında lisansmezuniyetindensonraenaz2yıldeneyimliolmak.MimarlıkFakültesi
Restorasyon Laboratuarı ve Fakülte Arşivinde çalışmak üzere istihdam edilecektir.

19020-3 kodlu ilanımız; Yapı Malzemesi, Yapı Bilimleri veya İnşaat Mühendisliği alanlarından birinde tezli yüksek lisans mezunu olmak. Yapı Malzemeleri alanında lisans mezuniyetinden sonra en az 2 yıl deneyimi olmak. Mimarlık Fakültesi Yapı Malzemesi
Laboratuarında çalışmak üzere istihdam edilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR