BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ders verecek 5 Öğretim Görevlisi alacak

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK606565
Şehir : Balıkesir / Bandırma
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
5
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
18.03.2019
Son başvuru Tarihi
:
01.04.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğünden

ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine; Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi hükümleri uyarınca personel alınacaktır. Başvuracak adayların ilgili mevzuatta ve ilanda belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir.

Başvuru için gerekli belgelere ve ayrıntılı bilgiye Üniversitemizin https://www.bandirma.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

İlanda belirtilen bilgiler kadro ilanına başvurmak için asgari koşul olup kadroya atanma hakkı sağlamaz.

Duyurulur.

BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ:
Başvuru Başlama Tarihi : 18.03.2019
Son Başvuru Tarihi : 01.04.2019
Ön Değerlendirme Sonuç İlan Tarihi : 03.04.2019
Giriş Sınavı Tarihi : 05.04.2019
Sonuç Açıklama Tarihi : 08.04.2019
Başvuru Adresi : Kadro ilanının yapıldığı ilgili birimlere yapılacaktır.
Sonuçların ilan edileceği internet adresi : https://www.bandirma.edu.tr

1- Başvuru Formu Adaylar başvurularını Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının http://pdb.bandirma.edu.tr internet sayfasında yayımlanan form dilekçe ve dilekçede istenen belgelerle birlikte şahsen veya posta ile yapmak zorundadır. (Farklı bir başvuru yöntemi kabul edilmeyecektir).
2- Onaylı ve/veya ıslak imzalı istenen belgelerde Fotokopi / Renkli Fotokopi belgeler kabul edilmemektedir.
3- Belgelerde onaylayanın adı soyadı, unvanı, mühür, tarih olmalı, bu bilgiler ve mührün okunaklı olması gerekmektedir.
4- İlan edilen kadrolardan yalnızca bir tanesine müracaat edebilirler. Birden fazla kadroya yapılan müracaatların hiçbiri dikkate alınmayacaktır.
5- Belgelerin ilgili bir kamu kurumu tarafından (Aslı Gibidir) onaylanmış olması yeterlidir. Belgelerin aslı görülmek kaydıyla, başvuru yapılan Birimde de Aslı Gibidir onayı yapılabilir, noter onaylı olması (yabancı dilden tercüme edilen belgeler hariç) zorunlu değildir.
6- “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca yüksek lisans belgelerinin tezli olup olmadığı belirtilmesi gerekli olup Tezli Yüksek Lisans olduğu belirtilmeyen belgelerde Yönetmelik hükümlerine göre değerlendirme yapılacaktır.
7- Başvuru belgeleri iade edilmeyecektir.
8- Başvurular, sonuçlar ve kazanan adayların atama için başvuru evraklarıyla ilgili Üniversitemiz internet sayfasında yayınlanacak duyurular tebligat niteliğinde olup ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.
9- İnternet aracılığı ile yapılacak başvurular, süresi içinde yapılmayan başvurular, imzasız başvurular ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır.
10- Başvurular müracaat edilecek birime posta yoluyla veya şahsen olarak yapılacaktır. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar Başvuru yapılacak ilgili Birimin Müdürlüğüne ulaşması gerekmektedir. (Yanlış Birime ve/veya adrese telim edilmesinden ve postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir).
11- İdare uygun gördüğü takdirde ilanın her aşaması iptal edilebilir.

İlan Sıra

Kadro Unvanı

Kadro Sayısı

Birim

Bölüm

Anabilim Dalı
(ABD)/Pr.

Kadro Açıklama / Nitelik

ALES

Yabancı Dil

Başvuru Adresi

201901 Öğr. Gör. (Ders Verecek) 1 Gönen MYO Tasarım Böl. Grafik Tasarımı Pr. Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektronik-Bilgisayar Öğretmenliğimezunu olup, Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde tezli yüksek lisans yapmış ve yükseköğretim kurumlarında alanında enaz 3 yıl ders verme tecrübesine sahibi olmak, ayrıca Photoshop, Corel Draw, Illustrator, Indesign, 3ds Max, AutoCAD, Solidworks programlarından en az üçtanesini
kullanabildiğini belgelemek.
70 -

Gönen Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Gönen/BALIKESİR

201902 Öğr. Gör. (Ders Verecek) 2 Gönen MYO Tasarım Böl. Grafik Tasarımı Pr. Grafik, Grafik Sanatlar, Fotograf ve Grafik Sanatlar (Grafik), Grafik Sanatları, Grafik Tasarım, Grafik Tasarımı, Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım, Grafik Öğretmenliği,
Baskı Öğretmenliği, Matbaa Öğretmenliği, Matbaacılık Öğretmenliği, Basım ve Yayımcılık, Çizgi Film (Animasyon), Çizgi Film-Animasyon, Animasyon, Animasyon ve Oyun Tasarımı, Endüstriyel Tasarım,
Endüstri Ürünleri Tasarımı, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Yazılım Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olup, bu alanlardan birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak, ayrıca Photoshop, Corel Draw, Illustrator, Indesign, 3ds Max, AutoCAD, Solidworks programlarından en az üç tanesini kullanabildiğini belgelendirmek.
70 -
201903 Öğr. Gör. (Ders Verecek) 1 Manyas MYO Pazarlama ve Reklamcılık Böl. Medya ve İletişim Pr. Medya ve İletişim, Medya ve İletişim Sistemleri, İletişim Tasarımı ve Medya, Gazetecilik veya Radyo, Televizyon ve Sinema lisans mezunu olup, İletişim Bilimleri programında tezli yüksek lisans
yapmış olmak.
70 -

Manyas Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Manyas/BALIKESİR

201904 Öğr. Gör. (Ders Verecek) 1 Sağlık Hizmetleri MYO Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Böl. Sosyal Hizmetler Pr. Sosyal Hizmet lisans mezunu olup, Sosyal Hizmet programında tezli yüksek lisans yapmış olmak ve lisans mezuniyetinden sonra yükseköğretim kurumlarında alanında
en az 3 yıl tecrübe sahibi olmak.
70 -

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bandırma/BALIKESİR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR