ATILIM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Atılım Üniversitesi 11 Akademik Personel alıyor

ATILIM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK586985
Şehir : Ankara
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
11
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
04.02.2019
Başvuru Süresi
:
İlanın yayımlandığı tarih itibarı ile 15 gündür.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Atılım Üniversitesi Rektörlüğünden

2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve ilgili Yönetmeliklere göre öğretim üyesi/öğretim görevlisi/araştırma görevlisi alınacaktır. Web sayfamızda (www.atilim.edu.tr) belirtilen koşulları sağlayan adayların, istenilen belgeleri bir dilekçe ekinde ilanın yayımlandığı tarih itibarı ile 15 gün içerisinde ilgili “Dekanlıklara” şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekir. Süresi içinde yapılmayan başvurular ile eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır. Öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı sonuçları web sayfamızda yayınlanacak olup bu aynı zamanda tebligat niteliğindedir. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Fakülte Bölüm/Ana Bilim Dalı Unvan Adet Aranan Nitelikler
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi (Prof., Doç., Dr. Öğretim Üyesi) 1

Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği veya bilişimle ilgili diğer lisans programlarından mezun olmak ve bilgisayar mühendisliği veya bilişimle ilgili diğer alanlardan birinde doktora derecesine sahip olmak, çok iyi derecede İngilizce bilmek. Nesne tabanlı programlama, veri tabanı tasarımı ve yönetimi, ayrık hesaplamalı yapılar, biçimsel diller ve özdevinirler, işletim sistemleri, programlama dilleri, bilgi mühendisliği, bilgi erişimi, makina öğrenmesi veya mantıksal programlama gibi alanlardan birkaçında ders verebilir durumda olmak.

Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Dr. Öğretim Üyesi 1

Üniversitelerin inşaat mühendisliği lisans programlarından mezun olmak ve inşaat mühendisliği ana bilim dalı hidrolik alanında doktora derecesine sahip olmak. Köprü ayaklarında taban oyulması, uzaktan algılama kaynaklı yağış analizi ve kuraklık konularında uluslararası düzeyde nitelikli akademik yayın yapmış olmak.

Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Dr. Öğretim Görevlisi 2

Mimarlık alanında lisans ve doktora dercesine sahip olmak. Mimari tasarım stüdyolarında görev alabilecek ve mimarlık alanında ders verebilecek özelliklere sahip olmak.

Sivil Havacılık Yüksekokulu Uçak Gövde – Motor Bakım Bölümü Araştırma Görevlisi 1

Uçak gövde - motor bakımı bölümü veya havacılık ve uzay mühendisliği bölümü mezunu olup ilgili ana bilim dallarında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.

Sivil Havacılık Yüksekokulu Pilotaj Bölümü Araştırma Görevlisi 1

Pilotaj bölümü, havacılık ve uzay mühendisliği bölümü veya uçak mühendisliği bölümü mezunu olup ilgili ana bilim dallarında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.

Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi 2

Endüstri mühendisliği lisans mezunu olup endüstri mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.

Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi 2

Mühendislik fakültesinden mezun olup makine mühendisliği ana bilim dalında tezli yüksek lisans ya da doktora yapıyor olmak.

Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü Araştırma Görevlisi 1

Moda tasarımı, tekstil tasarımı, moda ve tekstil tasarımı ana bilim/ ana sanat dallarından birinden lisans dercesine sahip olmak ve ilgili alanların birinde tezli yüksek lisans veya doktora yapıyor olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR