AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Amasya Üniversitesi ders verecek 19 Öğretim Görevlisi alıyor

AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK604593
Şehir : Amasya
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
19
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
13.03.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Amasya Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. maddesi, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Görevlisi alınacaktır.

İlanımıza https://www.amasya.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.
NOT: Adaylar aynı ilan dönemi içerisinde özel şartlarını taşıdığı sadece bir ilana başvurabileceklerdir. Birden fazla ilana başvurusu bulunduğu tespit edilen adayların başvurusu iptal edilecektir.

BAŞVURU DETAY NUMARASI BİRİMİ VE BAŞVURU YERİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI / PROGRAM ÜNVANI DERECE ADET ALES PUANI YABANCI DİL AÇIKLAMALAR
2019 / 03-1 Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Terapi ve Rehabilitasyon Fizyoterapi Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 3 1 70 - Sosyal Hizmet, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık veya Özel Eğitim Öğretmenliği lisans mezunu olup, ilgili alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-2 Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Terapi ve Rehabilitasyon Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 3 1 70 - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunu olup, Anatomi veya Fizyoloji alanlarının birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-3 Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Terapi ve Rehabilitasyon Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 3 1 70 - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunu olup, ilgili alanda tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-4 Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 1 1 70 - Biyoloji lisans mezunu olup, Mikrobiyoloji alanında tezli yüksek lisans yapmış ve alanında en az 10 (on) yıl laboratuvar tecrübesine sahip olmak.
2019 / 03-5 Suluova Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Acil Durum ve Afet Yönetimi Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 2 1 70 - Acil Yardım ve Afet Yönetimi veya Sosyal Hizmetler lisans programlarının birinden mezun olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış ve alanıyla ilgili en az 5 (beş) yıl çalışmış olmak.
2019 / 03-6 Suluova Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bitki Koruma Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 2 1 70 - Biyoloji lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış ve alanında en az 3 (üç) yıl çalışmış olmak.
2019 / 03-7 Amasya Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Makine Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 3 1 70 - Makine Mühendisliği lisans mezunu olup, Enerji alanında tezli yüksek lisans yapmış ve İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahip olmak.
2019 / 03-8 Amasya Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İnşaat İnşaat Teknolojisi Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 3 1 70 - İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık lisans mezunu olup, bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-9 Merzifon Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 2 1 70 - Hukuk Fakültesi lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-10 Merzifon Meslek Yüksekokulu İnşaat İnşaat Teknolojisi Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 3 1 70 - İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-11 Merzifon Meslek Yüksekokulu İnşaat İnşaat Teknolojisi Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 1 1 70 - Harita Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olup, ilgili alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-12 Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri Otobüs Kaptanlığı Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 2 1 70 - Seyahat İşletmeciliği, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği, Konaklama İşletmeciliği, Konaklama ve Turizm İşletmeciliği bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-13 Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 1 1 70 - İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış ve İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahip olmak.
2019 / 03-14 Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 1 1 70 - İşletme Bölümü lisans mezunu olup, Muhasebe veya Finans alanlarının birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-15 Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Yerel Yönetimler Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 1 1 70 - Maliye Bölümü lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış ve Yükseköğretim Kurumlarında en az 2 (iki) yıl ders verme tecrübesine sahip olmak.
2019 / 03-16 Amasya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Aşçılık Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 2 1 70 - Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış veya lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 2 (iki) yıl çalışmış olmak.
2019 / 03-17 Amasya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Halkla İlişkiler ve Tanıtım Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 2 1 70 - Halkla İlişkiler veya Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans mezunu olup, bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-18 Amasya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 2 1 70 - Hukuk Fakültesi lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
2019 / 03-19 Tasarım Meslek Yüksekokulu Tasarım Grafik Tasarımı Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) 2 1 70 - Grafik Tasarımı lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR