ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi alıyor

ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK603223
Şehir : Antalya / Alanya
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
15
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
11.03.2019
Başvuru Süresi
:
İlanın yayın tarihi itibariyle 15 (On beş) gündür.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemiz Akademik Birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile bu kanuna dayanılarak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca ve 29.11.2018 tarihli Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Genel Kurulu’nda kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma ek koşullarını (https://www.alanya.edu.tr/ mevzuat/esaslar adresinden ulaşılabilir.) sağlamak koşuluyla öğretim üyesi alınacaktır.

ÖNEMLİ NOTLAR:

1- Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete’de yayın tarihi itibariyle 15 (On beş) gündür. Posta yoluyla yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

2- İlanla ilgili ayrıntılı bilgi Üniversitemiz (https://www.alanya.edu.tr/) web sayfasında mevcuttur.

Birimi Bölümü Anabilim Dalı/ Program Ünvanı Kadro Derecesi Kadro Sayısı İlan Şartları
Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Gastronomi ve Mutfak Sanatları Doçent 1 1 Gastronomi veya Gıda Bilimleri ve Mühendisliği alanında doçent unvanıalmış olmak. Gıda toksikolojisi konusunda çalışmaları olmak.
Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Antrenörlük Eğitimi Doçent 1 1 Atletizm branşında spor biyomekaniği konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimleri Endodonti Doçent 3 1 Dental mikroskop ile endodonti alanında çalışmaları olmak.
Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimleri Ağız Diş ve Çene Radyolojisi Doçent 3 1 Lazer ile biyopsi uygulamaları konusunda çalışmaları olmak.
Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimleri Periodontoloji Doçent 3 1 Peri-implantitis tedavisinde kökhücre uygulamaları konusunda çalışmaları olmak.
Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimleri Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doçent 3 1 Lazerin çürük temizlemedeki etkinliği konusunda çalışmaları olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Doçent 1 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği alanında doktora yapmış olmak. Çocuklarda ağrı ile ilgili çalışmaları olmak.
Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimleri Ortodonti Dr. Öğr. Üyesi 5 1 Mine yüzey pürüzlülüğü konusunda çalışması olmak.
Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimleri Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Dr. Öğr. Üyesi 5 1 Pulpa kaynaklı kök hücrelerle implant uygulaması konusunda çalışmaları olmak.
Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Turizm Rehberliği Dr. Öğr. Üyesi 3 1 Seyahat acentacılığı ve menü analizi konularında çalışmaları olmak.
İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Uluslararası Ticareti Dr. Öğr. Üyesi 5 1 Gümrük tarifeleri ve marka değerlemesi konularında çalışmaları olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitim Programları ve Öğretimi Dr. Öğr. Üyesi 5 1 Eğitim programları ve öğretim alanında doktora yapmış olmak. Öğretim programlarında bilişim teknolojileri konusunda çalışmaları olmak.
ALTSO MYO Mülkiyet Koruma ve Güvenlik İş Sağlığı ve Güvenliği Dr. Öğr. Üyesi 5 1 Özel hukuk anabilim dalında doktora yapmış olmak. Medeni hukuk alanında çalışmaları olmak.
Sağlık Hizmetleri MYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikler İlk ve Acil Yardım Dr. Öğr. Üyesi 5 1 İç Hastalıkları Hemşireliği alanında doktora yapmış olmak. Hemodiyaliz hastalarında sıvı kontrolü konusunda çalışma yapmış olmak.
Sağlık Hizmetleri MYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Dr. Öğr. Üyesi 5 1 Dişi üreme sistemi fonksiyonları konusunda çalışmalar yapmış olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR