İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

İzmir Bakırçay Üniversitesi 6 Öğretim Üyesi alıyor

İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK619287
Şehir : İzmir
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
6
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
13.04.2019
Başvuru Süresi
:
İlanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre doktor öğretim üyesi alınacak olup, adayların kamu hizmetine girmede aranan genel şartlara sahip olması gerekir.

Adayların özgeçmiş ve yayın listeleri ile birlikte bilimsel çalışmalarını (makale, tez, kitap vb.) kapsayan dosyalarını (doktor öğretim üyeleri için 4 takım) ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde başvuru adresine şahsen ya da posta ile teslim etmeleri gerekmektedir. İlan detayları ve başvuru için gerekli belgeler www.bakircay.edu.tr adresinde yer almaktadır.

SIRA NO KADRO UNVANI DERECE ADET BİRİMİ BÖLÜM / ANABİLİMDALI AÇIKLAMA
1 Dr. Öğr. Üyesi 5 1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü/Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı İşletme (muhasebe) alanında doktora yapmış olmak. Finansal analiz ile muhasebe ve raporlama standartları konularında çalışmalara sahip olmak.
2 Dr. Öğr. Üyesi 5 1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü/Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı İstatistik alanında doktora yapmış olmak ve istatistiksel kalite kontrol araçlarının uygulamalarına yönelik çalışmalara sahip olmak.
3 Dr. Öğr. Üyesi 5 1 Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Tıbbi Biyoloji Moleküler Biyoloji Genetik ve Biyoteknoloji alanında doktora yapmış olmak. Mikobiyal biyoteknoloji, mikrobiyal tür analizi ve lipit çalışmaları üzerine araştırmalara sahip olmak.
4 Dr. Öğr. Üyesi 5 1 Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü/Hemşirelik Öğretimi Anabilim Dalı Hemşirelik unvanına sahip olmak, Tıp eğitimi alanında doktora yapmış olmak. Hemşirelikte koçluk eğiticiliği alanında çalışmalar yapmış olmak.
5 Dr. Öğr. Üyesi 5 1 Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü/Hemşirelik Esasları Anabilim Dalı Hemşirelik esasları alanında doktora yapmış olmak. Glukoz ölçüm yöntemleri ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
6 Dr. Öğr. Üyesi 5 1 Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü/İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı İç hastalıkları hemşireliği alanından doktora yapmış olmak. Kanser alanında aromaterapi uygulamalarına yönelik çalışmalar yapmış olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR