İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTE) REKTÖRLÜĞÜ

İskenderun Teknik Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi alıyor

İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTE) REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK616791
Şehir : Hatay
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
15
İlgili Yönetmelik
:
2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
09.04.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği (5) (9) (13). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörlüğünden

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine öğretim üyesi alınacaktır. Müracaatlar ve Atamalar; 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince yapılacaktır. İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.iste.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

İLAN NO BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVANI DERECE ADET AÇIKLAMA
2019 - 101 DENİZ BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİSİ FAKÜLTESİ SU KAYNAKLARI YÖNETİMİ VE ORGANİZASYONU SU KAYNAKLARI YÖNETİMİ VE ORGANİZASYONU DOÇENT 1 1 Denizlerde bakteriyel üretim, fitoplankton ve deniz mikrobiyolojisi konularında çalışmalar yapmış olmak.
2019 - 102 MİMARLIK FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK İÇ MİMARLIK DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Lisans, yüksek lisans ve doktora/sanatta yeterlilik derecelerinden en az birini 'iç mimarlık' veya 'iç mimarlık ve çevre tasarımı' alanında almış olmak.
2019 - 103 MİMARLIK FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK İÇ MİMARLIK DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 İç mimarlık' veya 'iç mimarlık ve çevre tasarımı' alanında doktora veya sanatta yeterlilik derecesi almış olmak.
2019 - 104 MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK MİMARLIK DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 4 1 Mimarlık lisans mezunu olup, mimarlık alanında doktora derecesi almış olmak.
2019 - 105 MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK MİMARLIK PROFESÖR 1 1 İnşaat sektöründe verimlilik, iş sağlığı ve güvenliği, yapı işletmesi konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2019 - 106 MİMARLIK FAKÜLTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 4 1 Lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerinden en az ikisini; 'şehir ve bölge planlama', ''şehir tasarımı', 'şehir planlama', 'şehircilik', 'kent ve çevre bilimleri' veya 'kentleşme ve çevre sorunları' alanında almış olmak.
2019 - 107 MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Karmaşık sistemler ve ajan tabanlı simülasyon konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak. SCI/SCI- E indeksli dergilerde en az bir yayın yapmış olmak.
2019 - 108 MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ DOÇENT 1 1 Lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri ile doçentliğini endüstri mühendisliği alanında almış olmak. Konteyner yükleme problemleri konusunda bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2019 - 109 MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Hidrojen yakıt hücreli elektrikli araçlar konusunda bilimsel çalışmalar yapmış olmak. SCI/SCI- E indeksli dergilerde en az bir yayın yapmış olmak.
2019 - 110 MÜHENDİSLİKVE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ DOÇENT 1 1 Yakıt pili sistemlerinin çok amaçlı optimizasyonu ve ekserji analizi konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2019 - 111 MÜHENDİSLİKVE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ PROFESÖR 1 1 Dalga enerjisi konvertör modelleme/kontrol ve sürtünme karıştırma kaynağı konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2019 - 112 MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 3 1 Nano malzemeli onarım harçları konusunda bilimsel çalışmalar yapmış olmak. SCI/SCI-E indeksli dergilerde en az bir yayın yapmış olmak.
2019 - 113 MÜHENDİSLİKVE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ PROFESÖR 1 1 Petrol kraking ve biyokütle pirolizi konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
2019 - 114 TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI DOÇENT 1 1 Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Beslenme ve Diyetetik, Gıda Mühendisliği, Turizm İşletmeciliği veya'Turizm ve Otel İşletmeciliği' alanlarından birinden lisans, yüksek lisans veya doktora mezunu olup;doçentliğini bu alanların birinde almış olmak. Gastronomi ve mutfak sanatları bölümünde lisans düzeyinde enaz iki yarıyıl ders vermiş olmak.
2019 - 115 TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 5 1 Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Beslenme ve Diyetetik, Gıda Mühendisliği, Turizm İşletmeciliği veya 'Turizm ve Otel İşletmeciliği' alanlarının birinden lisans mezunu olup; bu alanların birinde doktora derecesi almış olmak. Türk mutfağı uygulamaları alanında lisans düzeyinde en az iki yarıyıl ders vermiş olmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR