AVRUPA MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa Meslek Yüksekokulu 7 Öğretim Görevlisi alacak

AVRUPA MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK615477
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
7
İlgili Yönetmelik
:
Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
05.04.2019
Son başvuru Tarihi
:
19.04.2019

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Avrupa Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünden:

Meslek Yüksekokulumuza aşağıda belirtilen programlara 2547 sayılı Kanunun 31.maddesi ile 09.11.2018 tarihli ve 30590 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili maddeleri gereğince sözleşmeli statüde tam zamanlı Öğretim Görevlisi alınacaktır.

İlan edilen kadrolara müracaat edecek adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48.maddesindeki genel şartları ile ilgili kanun ve yönetmelikte belirtilen koşulları sağlamış olmaları halinde adayların 05.04.2019-19.04.2019 tarihleri arasında Meslek Yüksekokulumuz
Personel İşleri Birimine şahsen veya posta ile başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru ve Sınav Yeri: Ahmet Haşim Sokak 5/1 Kazlıçeşme-Zeytinburnu/İSTANBUL

SINAV TAKVİMİ:

Resmi Gazete'de Yayım Tarihi : 05.04.2019

Son Başvuru Tarihi : 19.04.2019

Ön Değerlendirme Tarihi : 20.04.2019

Giriş Sınavı Tarihi : 22.04.2019

Sonuç Açıklanacağı Tarih : 23.04.2019

Program Ünvan Adedi ÖZEL ŞARTLAR
Fizyoterapi Öğr. Gör. 1 Tıp Fakültesi mezunu olup alanında uzmanlığını almış olmak.
Fizyoterapi Öğr. Gör. 1 Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisans mezunu olup alanında tezli yüksek lisansını yapmış olmak.
Bilgi Güvenliği ve Teknolojisi Öğr. Gör 2 Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar-Enformatik alanların birisinden lisans mezunu olup alanında tezli yüksek lisansını yapmış olmak.
Bilgisayar Programcılığı Öğr. Gör 3 Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar-Enformatik alanların birisinden lisans mezunu olup alanında tezli yüksek lisansını yapmış olmak.

NOT: Ön değerlendirme ve kesin sonuçlar Meslek Yüksekokulumuz web adresinde www.avrupa.edu.tr yayınlanacak olup bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca Tebligat yapılmayacaktır.
İlanla ilgili detaylar yüksekokulumuzun www.avrupa.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR