AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kış hasarları acil bakım onarım işi yaptırılacaktır

AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01157319
Şehir : Kahramanmaraş / Merkez
Yayınlandığı Gazeteler

KAHRAMANMARAŞ''TA BUGÜN 31.03.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
İşin Yapılacağı Yer
:
KAHRAMANMARAŞ İLİ ELBİSTAN BÖLGE MERKEZ VE BAĞLI İLÇELERİ KIŞ HASARLARI
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
10.04.2020 14:00
İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi
:
AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Genel Müdürlüğü
İhale Usulü
:
Elektrik Dağıtım Şirketleri Satın Alma-Satma ve İhale Yönetmeliği
İhale Türü
:
Yapım İşi

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Satın Alma-Satma ve İhale Prosedürlerinin Hazırlanması ve Uygulanması Yönetmeliği 6. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
KIŞ HASARLARI ACİL BAKIM ONARIM YAPIM İŞİ
İhale İlanı

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından, aşağıda detaylandırılan iş için açık ihale yoluyla tedarikçi seçimi yapılacaktır.

DOSYA NUMARASI İŞİN ADI İHALE TARİHİ İHALE SAATİ
2020.46.BAK.01 KAHRAMANMARAŞ MERKEZ VE BAĞLI İLÇELERİ KIŞ HASARLARI VE ACİL BAKIM ONARIM İŞLERİNİN YAPIM İŞİ 10.04.2020 14:00
2020.46.BAK.02 KAHRAMANMARAŞ İLİ ELBİSTAN BÖLGE MERKEZ VE BAĞLI İLÇELERİ KIŞ HASARLARI VE ACİL BAKIM ONARIM İŞLERİNİN YAPIM İŞİ 10.04.2020 14:45
2020.46.BAK.03 KAHRAMANMARAŞ İLİ ANDIRIN İLÇESİ ÇIĞSAR MAHALLESİ KIŞ HASARLARI VE ACİL BAKIM ONARIM İŞLERİNİN YAPIM İŞİ 10.04.2020 15:30


İhale dosyaları, AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Genel Müdürlüğü- Gayberli Mah.28043 Sk. No:43/A Onikişubat/Kahramanmaraş Satınalma Müdürlüğünde görülebilir veya akedas.satinalma@hs03.kep.tr kep adresinden irtibata geçilerek ihale dosyasının tamamı temin edilebilir. İhale dosya bedeli olmayıp ihalelere katılmak isteyen istekliler, ihale dokümanlarını, Şirketimiz Satınalma Müdürlüğünden imza karşılığı elden, elektronik posta başvurusu sonucu istekliye ödemeli kargo ile veya kayıtlı e-posta adresi yoluyla temin edebilirler. Bu üç yöntemden birinin olmaması durumunda ihaleye teklif kabul edilmeyecektir.
Mali yeterlilik kriteri:
İçinde bulunulan yıldan önceki 2 takvim yılına ait Gelir İdaresinin sistemine yüklenmiş geçici vergi veya kurumlar vergisi beyannamesinin onaylı örneği sunulacaktır. Bu 2 yılın ciro ortalaması isteklinin ihale esnasında vereceği son teklif tutarının %50 sinden az olamaz.
Teknik yeterlilik kriteri:

  1. İçinde bulunan yılda dahil 5 takvim yılına ait iş bitirme belgesinin( istekli tarafından onaylanmış tesis yapım işlerine ait iş deneyim belgesi veya yüklenici tarafından imzalı fatura fotokopisi) tutarı, isteklinin ihale esnasında vereceği son teklif tutarının %90’ından az olamaz.
  2. İstekli bünyesinde son iki yılda kesintisiz 6 ay süre ile bordrolu elektrik/elektrik-elektronik mühendisi çalıştırmış olmak zorundadır. Bunu belgelemek için ihale dosyasında SGK bordro dökümü ve diploma suretini sunmalıdır. (Şirket ortağı mühendis var ise ortaklık belgesi ve diploma suretini vermesi yeterlidir.)


Teklifler, idari şartnamede yer alan hükümlere göre kapalı zarfta alınacak, ihale açık oturum şeklinde yapılacak ve aynı zamanda katılımcı firmalarla açık eksiltme yapılacaktır.
Yukarıdaki açıklamalarla ilgili tüm detaylar ihale dokümanlarında ayrıntılı olarak verilmiştir.
İhale Yeri ve Adresi;
Teklif zarfları; yukarıda belirtilen tarih ve saatlerde Gayberli Mah.28043 Sk. No:43/A Onikişubat/Kahramanmaraş adresinde bulunan Akedaş Merkez binasında yapılacak oturumlarda açılacaktır.

Şirket Adı AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş
Telefon 0344 221 35 10
Fax 0344 225 35 31
Adres Gayberli Mah. 28043. Sokak B blok No:43/A
Onikişubat/ KAHRAMANMARAŞ
İlgili Kişi HACI İDRİS KAPLAN
Telefon 0543 677 3891
E-posta haciidris.kaplan@akedasdagitim.com.tr
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi (KEP) akedas.satinalma@hs03.kep.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR