TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Elektrik şebekesi tesisi yaptırılacaktır

TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01134534
Şehir : Tekirdağ
Yayınlandığı Gazeteler

AVRUPA 20.02.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
İhale Kayıt No
:
2020-683514
Niteliği, Türü ve Miktarı
:
2020 Yılı Elektrik Şebekesi Tesis Yapım İşi - 2.Grup İhalesi
İşin Yapılacağı Yer
:
Edirne, Tekirdağ, Kırklareli il ve ilçe sınırları
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
03.03.2020 14:00
İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi
:
TREDAŞ Genel Müdürlüğü
İhale Usulü
:
Elektrik Dağıtım Şirketleri Satın Alma-Satma ve İhale Yönetmeliği
İhale Türü
:
Yapım İşi

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Satın Alma-Satma ve İhale Prosedürlerinin Hazırlanması ve Uygulanması Yönetmeliği 6. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

  1. İhale konusu: 2020 Yılı Elektrik Şebekesi Tesis Yapım İşi - 2.Grup İhalesi

  2. İhale no: 2020-683514

  3. İş: TREDAŞ’ın sahip olduğu dağıtım lisansı uyarınca faaliyet göstermekte olduğu sınırlar (Edirne, Tekirdağ, Kırklareli il ve ilçe sınırları) içerisinde, ihale dokümanlarında dağılımı verilmiş olan elektrik dağıtım şebekesi yatırımları kapsamındaki tesislerin; Sözleşme ve eklerine, İdare ve/veya TREDAŞ tarafından belirlenen standartlar (TEDAŞ MYD, TEDAŞ-MLZ, IEC, TSE ve ilgili standartlara) ile genel ve teknik şartnamelere, yürürlükteki ilgili mevzuata ve bu çerçevede Yüklenici veya TREDAŞ tarafından hazırlanarak TREDAŞ ve/veya İdare tarafından onaylanacak projelere uygun olarak Sözleşme süresi içerisinde Yüklenici tarafından yapımıdır.

  4. İhale zarfı TREDAŞ Genel Müdürlük adresine kapalı zarf yöntemiyle sunulacak olup ihale son teklif verme tarih ve saati 03.03.2020 saat 14:00 şeklindedir. Açık eksiltme oturumu (satım ihalesi olması halinde açık artırma oturumu), aynı adreste ve aynı tarihte gerçekleştirilecektir.

  5. Başvuru, soru, itiraz ve şikayet için kayıtlı e-posta adresi: trakyaelektrikdagitim.satinalma@hs02.kep.tr

  6. İhaleye başvuracak isteklilerin KEP adresine sahip olması ve ihaleye katılım başvurularını KEP adresi üzerinden, ihale konusu ve numarasıyla birlikte şirket e-posta adreslerini bildirmek suretiyle iletmesi zorunludur. İhale dokümanları, isteklinin başvuru esnasında bildireceği e-posta adresine gönderilecektir. Şikayetler ve itirazlar aynı kep adresi üzerinden iletilebilir.

  7. Ön inceleme amacıyla ihale dokümanı talep etmek ve ihale içeriği hakkında detaylı bilgi almak üzere Sn. Gökçe Adıgüzel Özer (Tel: 0282 258 26 00, E-posta: satinalma_md@tredas.com.tr) ile irtibata geçilebilir.

  8. Ekonomik ve malî yeterlik ile meslekî ve teknik yeterliğe ilişkin kriterler için www.tredas.com.tr adresinin güncel ihaleler sayfasında yer alan detaylı ihale ilanına bakınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR