TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Endeks okuma hizmeti alınacaktır

TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01130213
Şehir : Tekirdağ / Süleymanpaşa
Yayınlandığı Gazeteler

AVRUPA 13.02.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
İhale Kayıt No
:
2020-650513
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
25.02.2020 14:00
İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi
:
TREDAŞ Genel Müdürlük
İhale Usulü
:
Elektrik Dağıtım Şirketleri Satın Alma-Satma ve İhale Yönetmeliği
İhale Türü
:
Kiralama ve Hizmet Alımı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Satın Alma-Satma ve İhale Prosedürlerinin Hazırlanması ve Uygulanması Yönetmeliği 6. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

  1. İhale konusu: Endeks Okuma Hizmet Alımı İhalesi
  2. İhale no: 2020-650513
  3. İş: TREDAŞ’ın lisansı kapsamında faaliyet gösterdiği Tekirdağ, Edirne, Kırklareli il ve ilçelerinde, Alçak Gerilim’den (AG) beslenen tüm dağıtım sistemi kullanıcılarına (resmi daire, belediyeler, tarımsal sulamalar, serbest tüketiciler vb. dâhil olmak üzere) ait elektrik sayaçlarının endekslerinin (aktif, indüktif reaktif, kapasitif reaktif) Teknik Şartname’de belirlenen esaslarla ve endeks okuma periyotlarında tespiti ve fiilen yerine gidilerek okunması; tespit edilen endekslerin el terminaline kaydedilmesi; fatura/fatura bildiriminin düzenlenmesi ile Kullanıcı’ya Sözleşme ve eklerine uygun şekilde bırakılması; teknik Şartname’nin “Durum Kodu Listesinde” belirtilen durumlardan herhangi bir veya bir kaçının göz ile kontrolü sonucunda tespit edilmesi halinde durum kodlarının el terminali ile sisteme girilmesi, hizmetlerinin Sözleşme ile belirlenmiş birim fiyat karşılığında sağlanmasıdır. Bunların dışında Yüklenici, TREDAŞ’ın talep etmesi üzerine, duyuru dağıtımı, Kullanıcı bilgilerinin güncellenmesi ve adres güncelleme hizmetleri (“Tali Hizmetler”) de sağlayabilecektir.
  4. İhale zarfı TREDAŞ Genel Müdürlük adresine kapalı zarf yöntemiyle sunulacak olup ihale son teklif verme tarih ve saati 25.02.2020 saat 14:00 şeklindedir. Açık eksiltme oturumu (satım ihalesi olması halinde açık artırma oturumu), aynı adreste ve aynı tarihte gerçekleştirilecektir.
  5. Başvuru, soru, itiraz ve şikayet için kayıtlı e-posta adresi: trakyaelektrikdagitim.satinalma@hs02.kep.tr
  6. İhaleye başvuracak isteklilerin KEP adresine sahip olması ve ihaleye katılım başvurularını KEP adresi üzerinden, ihale konusu ve numarasıyla birlikte şirket e-posta adreslerini bildirmek suretiyle iletmesi zorunludur. İhale dokümanları, isteklinin başvuru esnasında bildireceği e-posta adresine gönderilecektir. Şikayetler ve itirazlar aynı kep adresi üzerinden iletilebilir.
  7. Ön inceleme amacıyla ihale dokümanı talep etmek ve ihale içeriği hakkında detaylı bilgi almak üzere Sn. Canan Değirmenci (Tel: 0282 258 26 00, E-posta: satinalma_md@tredas.com.tr) ile irtibata geçilebilir.
  8. Ekonomik ve malî yeterlik ile meslekî ve teknik yeterliğe ilişkin kriterler için www.tredas.com.tr adresinin güncel ihaleler sayfasında yer alan detaylı ihale ilanına bakınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR