TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Elektrik bakım işleri hizmeti alımı yapılacaktır

TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00982145
Şehir : Tekirdağ / Süleymanpaşa
Yayınlandığı Gazeteler

TEKİRDAĞ YENİ İNAN 17.04.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
İhale Kayıt No
:
2019-531782
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
30.04.2019 10:30
İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi
:
TREDAŞ Genel Müdürlük
İhale Usulü
:
Elektrik Dağıtım Şirketleri Satın Alma-Satma ve İhale Yönetmeliği
İhale Türü
:
Kiralama ve Hizmet Alımı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Satın Alma-Satma ve İhale Prosedürlerinin Hazırlanması ve Uygulanması Yönetmeliği 6. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

  1. İhale konusu: Elektrik Dağıtım Tesislerinin Bakım İşleri Hizmet Alımı İhalesi
  2. İhale no: 2019-531782
  3. İş: TREDAŞ’ın lisansı gereği hizmet verdiği; Tekirdağ, Edirne, Kırklareli il ve ilçelerinde sorumlu olduğu dağıtım tesislerinden, Ek 2 Keşif Listesinde belirtilen enerji nakil hatlarıyla müşterek direkli şebekenin bakım işleri ve bu işler için yapılması gereken montaj, demontaj ve demontajdan montaj işlerinin, Sözleşme ve eklerine uygun olarak Yüklenici tarafından gerçekleştirilmesidir.
  4. İhale zarfı TREDAŞ Genel Müdürlük adresine kapalı zarf yöntemiyle sunulacak olup ihale son teklif verme tarih ve saati 30.04.2019 saat 10:30 şeklindedir. Açık eksiltme oturumu (satım ihalesi olması halinde açık artırma oturumu), aynı adreste ve aynı tarihte gerçekleştirilecektir.
  5. Başvuru, soru, itiraz ve şikayet için kayıtlı e-posta adresi: trakyaelektrikdagitim.satinalma@hs02.kep.tr
  6. İhaleye başvuracak isteklilerin KEP adresine sahip olması ve ihaleye katılım başvurularını KEP adresi üzerinden, ihale konusu ve numarasıyla birlikte şirket e-posta adreslerini bildirmek suretiyle iletmesi zorunludur. İhale dokümanları, isteklinin başvuru esnasında bildireceği e-posta adresine gönderilecektir. Şikayetler ve itirazlar aynı kep adresi üzerinden iletilebilir.
  7. Ön inceleme amacıyla ihale dokümanı talep etmek ve ihale içeriği hakkında detaylı bilgi almak üzere Sn. Çağatay Fazlı (Tel: 0282 258 26 00, E-posta: satinalma_md@tredas.com.tr) ile irtibata geçilebilir.
  8. Ekonomik ve malî yeterlik ile meslekî ve teknik yeterliğe ilişkin kriterler için www.tredas.com.tr adresinin güncel ihaleler sayfasında yer alan detaylı ihale ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR