YENİŞEHİR ŞİŞECAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki eğitimin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında mal alım ihalesi

YENİŞEHİR ŞİŞECAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01198436
Şehir : Bursa / Yenişehir
Yayınlandığı Gazeteler

YENİ MARMARA 25.07.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Niteliği, Türü ve Miktarı
:
l ndiisiri 4.0 tablet bilgisayar, operatör panel i. İM.C eğitim seti.Lndiistri 4.0 ıı\ gıdama kartı.koııvevörlü servo motor eğilim seti. step motor eğitim seti. motor ve sürücü eğitim seti. baskı devre eğilim seti. pnömatik-elektropuömatik eğitim seti. sensör eğilim set i.dijital elektronik eğitim seti. otomatik kumanda eğilim seti. konıpan/asyon eğitim seti. meğer, osiloskop. sinyal jenaratörü. 3 B yazıcı alımı işi
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
10.08.2020 13:30
İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi
:
Yenişehir Şişecam Mesleki ve Icknik Anadolu Lisesi Gündoğan Malı. İhnisina Cad. No:l Yenişehir Bursa
İhale Usulü
:
İstisna ve Kapsam Dışı İhaleler
İhale Türü
:
Mal Alımı

Kalkınma Bakanlığı Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği (14) (42). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Yenişehir Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bursa Eskişehir Bilecik kalkınma ajansı 2019 yılı Mesleki eğitimin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında sağlanan mali destek ile BEBKA TR41/19/MEG/0041 Nolu Proje Kapsamında Yenişehir de Endüstriyel otomasyon ve Endüstriyel Bakım Onarım Uygulamaları ile Geleceğin Nitelikli Teknisyenlerini Yetiştiriyoruz projesi için mal alımı işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamındaki mal tanımı şu şekildedir.

İhale kapsamı:Endüstri 4.0 tablet bilgisayar, operatör paneli,PLC eğitim seti,Endüstri 4.0 uygulama kartı,konveyörlü servo motor eğitim seti, step motor eğitim seti, motor ve sürücü eğitim seti, baskı devre eğitim seti, pnömatik-elektropnömatik eğitim seti, sensör eğitim seti,dijital elektronik eğitim seti, otomatik kumanda eğitim seti, kompanzasyon eğitim seti, meger, osiloskop, sinyal jenaratörü, 3 B yazıcı.

Mal Alımı İhalesi: İhale katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileride içeren ihale dosyası Yenişehir Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gündoğan Mah. İbnisina Cad. No:1 Yenişehir Bursa adresinden veya https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ineternet adresinden temin edilebilir.

Yapılacağı yer: BURSA / YENİŞEHİR - Yenişehir Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gündoğan mah.İbnisina Cad. No 1 Yenişehir/BURSA
Tarih ve saat:10/08/2020 saat 13.30

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR